Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eltört az előlap (érintő...

Eltört az előlap (érintő képernyő) Mennyibe kerül a javítás?

Figyelt kérdés

1 hetes telefonom kiesett a zsebemből, és az eleje pókhálósan széttört.Samsung galaxy mini 2.Mennyibe kerül a javíttatása?Garanciával csinálják ezt még?Azért kérdezem ,mivel az én hibámból történt,de gondolom a munkadíj nem engem terhel ha garanciás a készülék.Jól Gondolom?

Volt már valakivel hasonló?



2013. júl. 30. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Rosszul gondolod. Fizikai sérülésre nincs garancia. Te fizetsz mindent. Én speciel nem költenék rá,hanem vennék használtan egy másikat.
2013. júl. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel a garancia nem terjed ki a fizikai sérülésekre és mivel a te hibádból történt csak teljes áron javitják és a garanciát azonnal megvonják. Egyébként maga a digitizer 2500 Ft körül van : [link]
2013. júl. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De ez nem eredeti termék. Samsung csak egyben cseréli.
2013. júl. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.Hát sajnos így jártam :(

végül is a baj csak az ,hogy repedezett(pókhálós),lehet elég is lenne az az előlap.minden működi amúgy hibátlanul.Én ki tudom itthon cserélni?

2013. aug. 1. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!