Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone smart 3 rol mi a...

Vodafone smart 3 rol mi a véleményetek? Megéri a pénzét?

Figyelt kérdés

2013. júl. 30. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, sokkal jobban megéri a Huawei Ascend Y300 egy kicsivel többért ,sokkal jobb mindenben
2013. júl. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Vodafone-ok gyorsak és megbízhatóak. Nem romlanak el, nem fagynak le, nem hagyják cserben a tulajdonosokat. Persze hogy megéri a pénzét.
2013. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"a vodefoneok"? :D látom a vodafone-nál lehetsz marketinges. 31ezer Ft-ért kártyásan elég drága ahhoz képest, hogy van egy 1 magos, 1 Ghz-s proci benne...ha 25 lenne maximum, az egy kicsit jobb lenne..
2013. júl. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Jani 1981 15 válasza:
89%
Konkrétan voda smart 3 a t használok kb 1 hónapja és azt mondom, hogy ár érték arányban a legjobb ajánlat ami csak elérhető. Nem egy hardveres izomgép de normál használat mellett ( youtube,facebook,videó,böngészés,wifi) na meg hasonlók teljesen rendben van a telefon. Ezelőtt egy Ace-i volt nekem de az ehhez képest egy nagy kalap sza.... 30.000.- pénzért egy garanciális átlagos képességű de igen stabil és szerintem elég gyors kis kütyüt kapunk a smart 3 személyében ami amúgy ugyebár egy Alcatel ot-975 ös. Sokat agyaltam, hogy mit is vegyek ennyi pénzért de nem bántam meg, hogy ezt választottam.
2013. aug. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az egyik legjobb telefon. Ezt most mondom!!

Nekem ilyen van és teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. Minden játék és alkalmazás fut rajta. Eddig csak ajánlani tudom!!!

2014. ápr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!