Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 620 vagy sony...

Patyip kérdése:

Nokia lumia 620 vagy sony xperia l?

Figyelt kérdés

2013. júl. 30. 19:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha középkategóriáról van szó akkor felejtsd el az androidot.

Lumia 620

2013. júl. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
+1 lumia 620
2013. júl. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Xperia L


Ui:


Amióta a nokia kijött a wp-s telókkal, azóta a sok nokia fan azt ajánlja.


De azt neked kell tudni kedves kérdező, hogy windows vagy android...

2013. júl. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
most androidos mobilom van(motorola defy mini)...és nem vagyok egy nagy telefon játék fan..ezért gondoltam wp-s mobilra..
2013. júl. 30. 20:01
 5/14 anonim ***** válasza:
bocsmán evvel a nokia fanboy dumával, de nekem jelenleg androidom van és nagyon szutyok hiába 2magos meg mittudjamén ismerősöm huawei-e 2hónapos nem romolgatja meg rootolja anélkül az androidok 2-3 hónap és kezdenek kihalni. ezelőtt tipo-m volt az is egy szutyok volt az meg alsókategóriás 2 hónapot bírt normálisan utána fagyások,újraindulás,programleállások . ugyanezt csinálná az xperia L is. mondjuk ha rootolni fogod meg főzött romot rakni rá akkor vedd meg
2013. júl. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

hülye is tudja hogy alsó közép kategóriában egy android rendszert nem tudsz kihasználni, ellenben egy 520 néhány extrától eltekintve ugyanazt a teljesitményt nyújtja átlagban mint egy 920.hát nem tudom így megnézve és elolvasva mind a kettőt.. az L-re nem tudom meddig lesz támogatás, sonys telefonokkal nem vagyok kibékülve zsákba hozzák vissza fagyással lassulással és pár nap mulva ugyanolyan.

viszont a lumia 620 teljesen más, több évig támogatott lesz, de differencia van azért köztük kijelzöben hardverben szoftverekben,mindenben.

mire kell inkább, akkor könnyebb válaszolni. mert most hogy leírom hogy szerintem 620 az csak az én igényeim tükörképe (navigáció zene könnyü használat gyorsaság kamera)

2013. júl. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

"viszont a lumia 620 teljesen más, több évig támogatott lesz, "


Mint az elődje, a 610...

Még a 8-as rendszer se jött ki rá alig 3/4 év múlva...

2013. júl. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, megvan...nokia lumia 620.
2013. aug. 2. 20:17
 9/14 anonim ***** válasza:

Hetes:A WP7 CE kernelre épült,egy "elavult" rendszerre.A Windows Phone 8 NT kernelre épül,pont mint a Windows 7-8,Windows RT. Szükség volt a kernel váltásra,hogy fejlődjön.Egyszerűen határai voltak a CE-nek.Ezért nem kapott egy WP7-es telefon se WP8-at.Na most ez belátható időn belül nem fog megismétlődni,mert jelenleg a Windows XP,Windows7,Windows8 is NT-re épül.Vagy szerinted azokat is kikukázza a Microsoft?:)Amúgy itt a hivatalos:

[link]

Tehát ha nem tudod miről volt szó anno,úgy ne okoskodj!Bár elhiszem hogy jól hangzik ezt beböfögni ide.

2013. aug. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a microsoft addig támogatja ameddig, mi a garancia arra, hogy a nokia is így fog tenni pl. a 620-al?
2013. aug. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!