Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia (520,800, stb)...

Nokia Lumia (520,800, stb) vagy Sony Xperia (L, P)? Esetleg teljesen más mobilt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Leginkább a fotózás/videózás a lényeg...
2013. júl. 27. 23:39
 1/5 anonim válasza:
Nekem volt lumiám.Megtanulni használni elég nehéz, de viszont ha megtanultad akkor praktikus.De ami szerintem döntő, az android, mivel elég sokból kimaradsz android nélkül. Én az xperiát javaslom mindenképp, én is váltottam inkább. :)
2013. júl. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát a WP telefonoknál egyszerűbbet még nem nagyon láttam. És mivel a Kérdező a fotózást előnyben részesíti, mindenképp Lumia.
2013. júl. 28. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nehéz megtanulni??? Mi a ...??

Én simán használom, bot egyszerű a menü. Jelenleg egy jobbra scrollozással kimerül a menü. A beállítások pedig minden egy oldalon van. Beállítások menüpont 1, max 2 érintés.

Az androidnál?? Ott kicsit körülményesebb.

Fotózásban mindenképpen Lumia. A Nokia csinálja a legjobb fotós telefonokat jelenleg.

2013. júl. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
SONY XPERIA Z vagy NOKIA LUMIA 1020.
2013. júl. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor megrendelem a lumiát :)
2013. júl. 28. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!