Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Klón Samsung Galaxy S4 pro/kon...

Klón Samsung Galaxy S4 pro/kontra? Kifejtés, link lejjebb

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy olvastam, hogy a klón így rossz úgy rossz, ha az embernek van egy kis esze nem vesz olyat, stb...

Ugyanakkor az ember elgondolkozik azon, hogy 30-40 körüli áron 4 magos procival rendelkező, wifis, legújabb androidos, 2 akkuval, 8 megapixeles kamerával, szép hd kijelzős készüléket vehet, amire még 1 év garanciát (!) is adnak...

Megnézvén a videót/tesztet én úgy gondolom elég meggyőző, a hátrányok (pl. akksi keveset bír) viselhetőek, az se zavar, ha esetleg nem lehet szoftvert frissíteni (de androidot miért ne lehetne).

Amire kíváncsi lennék, hogy érvekkel alátámasztva ezek fényében miért olyan rosszak ezek a klónok? Akik írják már vettek ilyet, és tönkrement hetek után? Köszi a válaszokat!

Linkek:

http://www.youtube.com/watch?v=51CmXEDoNRo

[link]



2013. júl. 30. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól, hogy úgy néz ki, mint 1 S4, még lehet Galaxy Mini tudású. Én a helyedben inkább márkát vennék, nem pedig klónt. Bár nem az én pénzem.
2013. júl. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jelen esetben teljesen lényegtelen számomra, hogy samsung galaxy s4 a külseje (nem villogni szeretnék vele), tőlem lehetne nokia 3310 is nagy kijelzővel... Ami a figyelmemet megragadta az a tudása (4 magos proci pl...)
2013. júl. 30. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!