Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Smarttarifa 2 csomaggal...

Smarttarifa 2 csomaggal ingyenes Facebook?

Figyelt kérdés

Smarttarifa 2 es csomagra váltottam és azt mondták hogy a face korlátlanul ingyenes.. de melyik? Hogyha a Playáruházból ingyenesen letöltöm a facebookot és azon facezek az ingyenes? Vagy megvan hogy honnan és hogy kell letölteni? Ha el fogy az a 250mb amin netezhetek a fb akkor is ingyenes annak ellenére is hogy igy töltöttem le?

( Samsung Galaxy Fame telefonom van)



2013. júl. 31. 01:38
 1/2 A kérdező kommentje:
És még annyi hogy ugye bekell hozzá kapcsolnom a mobilnetet ...az igy fogyassza a pénzem?
2013. júl. 31. 01:40
 2/2 anonim válasza:
Szia. Nem tudom, hogy még aktuális-e a kérdésed, de nekem a Telenornál Smarttarifa 1-es csomagom van amiben 50 MB internet van korlátlan facebookal és ha elfogy az 50 MB akkor az internetet is csak lassítják, a facebook meg marad ugyanolyan sebességen további költségek nélkül. Ráadásul gondolom ott is a havidíj fele fele arányban hálózaton belül és kívűl lebeszélhető.
2013. szept. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!