Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom feltörni a nokia...

Hogyan tudom feltörni a nokia 2600 classicon a biztonsági kódot, mert elfelejtettem?

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Tölts le rá egy szoftvert és frissítsd. Minden adatod elfog veszni a telefonról, de visszaáll alap biztonsági kódra, ami a nokiák esetében 12345


ha van olyan funkció benne, akkor tudsz biztonsági mentést csinálni rajta, ami tárolja a frissítés ideje alatt az adatokat

2009. okt. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de nem tok rá szoftverfrissitést mert ennél frisseb nincs :D
2009. okt. 24. 13:11
 3/4 anonim ***** válasza:
nem az a lényeg, hogy frissebb legyen, hanem az hogy eltűnjenek az esetleges beállítások, legfőképp a biztonsági kód beállítás...
2009. okt. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 khe1 válasza:
Nekem is ez a gondom hogy nem tudom a biztonsági kódot, de a szoftwaret sem tudom frissiteni ha egyszer a telefon nem tudom bekapcsolni mert kéri a kódot, ilyenkor mit lehet csinalni vele?
2011. júl. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!