Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5310-es telefonomon...

Joc kérdése:

Nokia 5310-es telefonomon elfelejtettem a biztonsági kódot. Már próbáltam többféle dologgal meg fejteni. Még egy programot is letöltöttem amivel vissza tudom állítani az eredeti kódot de nem segített. Valakinek valami ötlete?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 13:48
 1/2 anonim válasza:
sajnos én is jàrtam ìgy, elvittem egy telefon üzletbe a Polus centerbe..ott pillanatok alatt készen volt.
2011. okt. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

van nokiára valami kódos progi amit ha feltelepitesz egy másik mobilra(nekem sys-es volt) beirod annak a telonak az imei számát amelyiknek nem tod a kódját és a progi már is kiköpi... biztos hogy van ilyen mert én szorakozgattam ilyenekkel haver barát,anyám teloján is :D

ha esetleg kell segitség akkor szolj és a 7végén megoldjuk fölös pénzkidobás nélkül meguszod! hello

2011. okt. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!