Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sürgős segítséget szeretnék,...

Sürgős segítséget szeretnék, a probléma az, hogy a telefonom (android) kiírja pár telepített app után, hogy megtelt a memória, valamint google playről sem tudok letölteni, mert azt írja ki, hogy nincs elég hely, mit tegyek?

Figyelt kérdés
HTC HD2-ről van szó. Tudni illik, gyárilag ez windows 6.5 lenne. Lényeg, hogy nemrég lett újra telepítetve, az SD kártyán van minden, mert a belső memóriája nem bírja el az androidot (vagy valami ilyesmit mondtak) Amióta ez az újratelepítés megtörtént, nemtudok sdkártyára letölteni google playről, pedig alapból oda kéne letöltenie..Böngészőn, illetve szgen keresztül szedek le rá alkalmazásokat, és kb 5 alkalmazás után ami az SD kártyán van, kiírja, hogy megtelt a memória, pedig 8GB-os az SD kártyám... :( SEGÍTSETEK KÉRLEKSZÊPEN TITEKET! APP2SD appal sem mentem semmire, ha valaki ezzel jönne, ugyanis nincs mit átrakni sdre, mert amiket saját kezüleg tettem rá, az ugyevaz sdn van....
2013. aug. 1. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
A memória nem azonos az sd kártya és a belső tárhely fogalmával. Az a pár app valószínűleg túl nagy. Nem bírja el a mobil. Ez talán javít a dolgon:Nézze meg a következőt: "RAM Booster 2013" - [link]
2013. aug. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
na látom te se értetted mit írtam le.... pf
2013. aug. 14. 14:11
 3/3 anonim ***** válasza:
megtelt a memória, pedig 8GB-os az SD kártyám... :(" nem azonos a memória az sd kártyával. Tudom mit írok. :)
2013. aug. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!