Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Tipo telefonomon...

Sony Xperia Tipo telefonomon állandóan magától kivilágít a képernyő. Mért csinálja ezt? Valami meghibásodott? Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Van hogy minden 5-10 mp-be ...

2013. aug. 1. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Valamelyik letöltött appod dolgozik.
2013. aug. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem ugyanez volt a baja, elvittem szervízbe és azt mondták, hogy valami alkalmazás nem töltődött le rendesen és ezért az alkalmazás erre folyton emlékezteti a telefont,ezért világit a képernyő változó időközönként.Elvittem szervízbe és szoftverfrissítéssel oldották meg a problémát, azóta már nem csinálja.
2013. aug. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van egy Wakelock Detector nevű alkalmazás. Szerintem segíteni fog kideríteni mi ébresztgeti a telefonod és a kijelzőt.
2013. aug. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Rentai válasza:
Nekem is ezt csinálja:(
2013. aug. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!