Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S5570I Telefono...

Samsung Galaxy S5570I Telefonom van és feltelepítettem az Adobe Flash Player-T ami ARMV6 Processzorokra van meglehetne oldani hogy minden újraindítás után ne törlődjenek a Lib-Fájlak?

Figyelt kérdés
Innen Töltöttem le az Adobe Flash Player-T [link] Semmi gondom nincs vel tökéletesen működik. Csak egyetlenegy gondom van az az hogy minden újraindítás után törlődnek a Lib-Fájlak. Meglehetne oldani hogy ne törlődjenek?

2013. aug. 1. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nem értek hozzá. Én is letöltöttem és tökéletesen működik, de ez amiről beszélsz most hallom először. Miért zavar, ha tökéletesen működik?
2013. aug. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem az zavar hogy tökéletesen működik hanem az zavar hogy minden újraindítás után törlődnek a Lib-Fájlak és azokat újra vissza kell rakni. :(
2013. aug. 1. 14:08
 3/8 A kérdező kommentje:
Neked gondolom ARMV7 Processzoros mobilkészüléked van azért nincs ezzel gondod. Az ARMV6 Processzoros Telefonoknál sajnos nem működik magában az Adobe Flash Player nevű Alkalmazás így hát fejlesztettek ki hozzá különböző Lib - Fájlokat amit ARMV6 Alapú Processzoros Telefonoknál ezt úgy kell használni hogy az Adobe Flash Player feltelepítése után fel kell cserélni a Lib Fájlokat és itt jön a gond már pedig az hogy újraindítás után törlődnek ezek a Lib - Fájlak amiket újra vissza kell tenni..
2013. aug. 1. 14:16
 4/8 A kérdező kommentje:
A Telefon újraindítása után kell vissza tenni a Lib Fájlokat. Vagy ha Például lemerül a Telefon és Kikapcsol..
2013. aug. 1. 14:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Értem. Köszönöm a válaszokat. Esetleg töltsd le máshonnan!

[link]

2013. aug. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt hiába Töltöm le máshonnan mivel hogy a Telefonom nem Kompatibilis alapból a 'Flash Player' Futtatására ezért vannak a Lib-Fájlak hogy segítsék a Flash Player Futtatását a Telefonomon. Azért Köszönöm a válaszod ment a Zöld pont! :)
2013. aug. 1. 18:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen és sajnálom hogy nem lehet megoldani. Esetleg itt kutasd a megoldást! [link]
2013. aug. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kösz a segítséget a Problémám megoldódott! :) Kiderült hogy rossz 'Flash Player' Verziót szettem le. :) Az Adobe Flash Player 11 ARMV6-OS Verzióját kellet leszednem ami 8-Megabites. A 'LIB-Fájlok' nemtörlődnek most már újraindítás után sem és lemerülés után sem! ennél a fajta Flash Player-NÉL nemszükséges 'ROOT Engedély' Egyetlen egy hiba van az sajnos az hogy nem ismeri fel az Opera Mobile Classic Böngésző A 'Flash Player-t' de viszont a Dolphin Browser felismeri és a gyári Böngésző is!.:) Akinek kell az 'Adobe Flash Player 11' Működő verziója Galaxy Minire vagy más egyéb 'ARMV6-Processzorú' mobilkészülékre az írjon Privátba!
2013. aug. 7. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!