Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 920on a Gorilla...

Nokia Lumia 920on a Gorilla Glass karcmentesség?

Figyelt kérdés

Most szeretnék egyet venni, és állítólag karcmentes.

Olyanok véleményre vagyok kíváncsi hogy igaz-e, akiknek van/volt ilyen telójuk.


2013. aug. 1. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
A gorilla glass erősitett üveget jelent. Megkarcolódik ez is csak kicsit nehezebben.
2013. aug. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mármint ja, úgy értem:

De akkor is, a lényeg az, hogy így van-e ;)

2013. aug. 1. 17:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudsz olvasni? Megkarcolódik az is.
2013. aug. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De azt kérdeztem, hogy igaz-e hogy nehezebben ?

fotykos...-.-''

2013. aug. 1. 17:32
 5/8 anonim ***** válasza:
És az első válaszban az is benne van.
2013. aug. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Unokatesómnak Nokia 700a van, ővé is gorillás, és azt mondja hogy hajszálkarcok vannak csak(karácsonykor vette).

Szval a yotubus vidk kamuk lennének(kalapács,szeg,kulcs stb.)?

2013. aug. 1. 18:37
 7/8 dirtboy ***** válasza:

ez a karcolás dolog olyan hogy lehet hogy egy kulcsot vagy érmét a zsebedben mellette tartasz és nem lesz baja de lehet hogy ha marad egy fémpor szilánk az új begyeden és úgy nyomogatod akkor meg karcold.

törni is törnek de nehezebben,az én telóm üveg elől hátul,mind két helyen gorilla glass 2 üveg van de attól még óvom,meló helyemen is légmentesen zárható tasakban van egy külön zsebben,védett helyen.

1 tasakot 5napig használok utána minimum kimosom vagy kihajítom és jön egy új tasak.

a telefont mikroszálas kendővel törlöm amit kb 2hetente ki is mosok valamint itthon is zacskóban tartom.

szóval ha azt akarod hogy karcmentes maradjon akkor kezeld úgy mintha nem edzett üveg lenne rajta mert attól hogy nehezebben karcolódik még nem garancia arra hogy nem is sikerül karcot tenni rá.

2013. aug. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lumia 920-am van már majdnem hasznalom egy Éve,alig karcos,sokkal nehezebb megkarcolni jol birja..
2013. aug. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!