Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy Iphone5-töt. Többi...

Vettem egy Iphone5-töt. Többi lent (? )

Figyelt kérdés

1.Az a gondom, hogy ha rákapcsolom USB-vel a számítógépemre és próbálok zenét/filmet/képet/mappàt behúzni/bemàsolni az iphone memoriájára akkor azt nem engedi. Ezt, hogy tudnàm megoldani?


2. Nem tudok Bluetooth-on semmit küldeni a màsil telomròl az Iphone-ra... ez miböl ered?



2013. aug. 1. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:

1. iTunes program kell hozzé

2. iPhone-n ez nem lehetséges

2013. aug. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz , hogy gépről telóra másolhass kell az Itunes szoftver a gépre. Bluetooth-on sose fogsz küldeni és fogadni adatokat másik telóra,eszközre, hacsak nem az is Apple termék
2013. aug. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha megvan az Itunes akkor ott, hogyan, miképp kell csinàlni, hogy rátegye a telefonra?
2013. aug. 1. 18:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Belerakod itunesba és szinkronizálod a telefonnal.
2013. aug. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
itunes-ba berakod a zenéket, videókat, és ráhúzod a zenét vagy videót a telefonodra itunesban
2013. aug. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 walk w1th mee ***** válasza:
0%

egyik ismerősömre ismertem rá a kérdésedből..

ő is vett egy iphone 4et,fingja nem volt mit kell kezdeni vele:D

ránéztem programra,1ből tudtam,nem volt még iphonom azelőtt és nem is nagyon fogtam..

az ilyen nyomorékok akik telefont vesznek azelőtt mértnem nézel szét egy picit hogy mik az előnyei hátrányai?

én ugy vettem iphone 4et tudván hogy itunes-al kell zenét rakni rá,meg bluetooth nem fog menni csak apple-termékkel..

2013. aug. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentelő inkább maradt volna csöndbe. Már én is tudom, hogy mit kell vele csinálni :P Akkor örülj neki, hogy te ilyen okos vagy!
2013. aug. 13. 14:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Olvasd el a kézikönyvet! Eleve ezzel kellene kezdeni. Sok kérdésre választ kapsz.


[link]

2013. aug. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!