Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Írnátok jó androidos telefonok...

Írnátok jó androidos telefonokat 30000 max 35000ft-ig?

Figyelt kérdés
2013. aug. 2. 00:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyiért csak 1 van, Huawei Ascend Y300, bár lehet hogy egy kicsit tullépi a keretet
2013. aug. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ennyiért csak olyanokat lehet rendelni (ezeket nem lehet telefonos boltba venni) amik nem márkások nem csúcsmobilok. De én kicsit többért tudok olyat hogy Gigabyte GSmart Rio R1 ez fehérbe néz ki jól de van feketébe is és ez Gigabyte létére olcsó és azért nagyon tud az árához képest. Nem biztos hogy tetszik de tudom ajánlani jelenleg én pont ezt néztem ki de az a baj hogy már kicsit kifutott pl a speedshop.hu-n meg az ipon.hu-n kb 38000 Ft-ért lehet kapni de figyelni kell mert kevés van belőle.
2013. aug. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

HTC Desire 200

T-Mobile-nál most akciós is.

Itt 1 teszt

[link]

Vagy Huawei Ascend Y300

2013. aug. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!