Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefont szeretnék venni!...

Új telefont szeretnék venni! Mit ajánlatok?

Figyelt kérdés

olyat szeretnék ami androidos, legyen vakuja és jo legyen a kamerája, és a "hagfala" is:$ létezik ilyen telefon?:DD

ja és iphonebol melyik a legjobb?:)



2013. aug. 2. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Vannak a drágák a galaxy s4 de még a galaxy s3 is jó lenne neked a htc one,de én mondjuk egy olcsóbbat de tuti jót használok lg opzimus 4x hd-t,iphone-t nem használtam abból nem tudom melyik a jobb.
2013. aug. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha olcsót és megbízhatót akarsz akkor ajánlom a Huawei g510 és okostelefont.Van vakuja a kamerája meg 5 megapixeles vagy 8 nemtudom de szép képeket csinál. Gyors a telefon és jó :)
2013. aug. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nokia Lumia 820,720. :)

Nagyon jó, jobb mint az android, de tetudod....;)

Ha lassalú teló kell akkor maradj nyugodtan az androidnál, ha meg stabil,gyors és megbízható, akkor Windows Phone..

2013. aug. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, ez relatív, hogy kinek mi a jobb..
2013. aug. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
és az android ugyanilyen árban, (mint az általad közölt wp8-as telefonok) szintén gyorsak
2013. aug. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs olyan telefon, aminek jó a kamerája, vakuja. Vannak jobbak, de annyira egyik sem nagyszám.

"Hangfala" meg a HTC One-nak a legjobb, és ez az egyik legjobb telefon, szóval ezt ajánlanám.

2013. aug. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2013. aug. 24. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!