Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tölteni tölti, de nem tudok...

Tölteni tölti, de nem tudok kapcsolódni (pl fájlcsere) a Samsung s Advance (gt9010) telefonommal a gépemre. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

A szintén Samsung típusú netbookomon tartottam egy nagytakarítást, és leszedtem az összes Samsung programot. Most feltettem a Samsung Kiest [nem érzékeli a telefont, hogy be lenne dugva] Illetve egy Samsung által ajánlott drivert, ami azt mondja, hogy nem sikerült feltelepítenie, mert már fent van.

A segítséget, tippeket előre is köszönöm



2013. aug. 3. 15:38
 1/1 értelmes kérdések válasza:
Ez alap hibás,fénykepezőnek ismeri fel,csak dugd rá,a sajátgépbe megfog jelenni,a telefonnal nemkell semmitse csinálni
2013. szept. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!