Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki erre a problémára...

Valaki erre a problémára esetleg megoldást? Mi az a (11) es hiba?

Figyelt kérdés
Az alanyunk egy samsung galaxy y young gt s5360 elindítom a hill climb racing nevű játékot (nettel) ahol a reklám van kiírja hogy a telefonja súlyos hibát észlel (11) megint elindítom a játékot (net nélkül) és már nem írja ki ha pedig rá megyek az üzenetre átírányít egy weboldalra,de mivel ídő mire betölt inkább kiléptem(valami android. weboldalra irányít)minden alkalmazás rendesen fut

2013. aug. 3. 10:18
 1/3 A kérdező kommentje:

na szóval valahogy megoldottam de még mindig jelez....

letöltöttem a progit ait magyarázott az avast azt írta hogy vírusos.hagytam 15 percig és azt akarta h fizzessek 2035 ft ot letöröltem az appot de a böngészőben is jelezni szokott.am az nem 11 es hiba hanem 11 hiba :)

2013. aug. 13. 13:02
 2/3 A kérdező kommentje:
már megoldottam :D
2013. aug. 14. 12:20
 3/3 anonim válasza:
hazudik az üzenet nekem is ezt irja ki (galaxy mini) én megvártam mig betölt az oldal ott csak egy reklám van ahonnan egy víruskereső apk-t tudsz letölteni persze pénzért de szerintem elég kicsi az esélye hogy ugyanannyi virusunk legyen főleg mivel most raktam ujra a telot és csak a hill climb racing van rajta.
2013. okt. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!