Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC One vagy iPhone5?

Akos.szakacs kérdése:

HTC One vagy iPhone5?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni, mindkettő tetszik.
2013. aug. 3. 19:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

HTC lassan csödbe megy magyarországon már nincs is szervizük így ha meghibásodik a HTC telefonod csehországi szervízbe küldik 2-3 hétre cseretelefon nélkül!


[link]


Meg a HTC nem a megbízhatóságáról híres!


Iphone 5 túl van árazva és MÁR az androidos telefonok többet tudnak és jobbaés olcsóbbak is!


Ajánlanám a Nexus 4 androidos telefont!Google referencia telefonja akié az android és aki fejleszti az androidot!

2013. aug. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ha függő az a HTC készülék, akkor a szolgáltató is meg fogja javítani. Amúgy talán azért nem ajánlanám a One-t, mert lehetetlen roncsolás nélkül szétszedni, így a szervizben talán újat adnának. Az iPhone-t meg azért nem ajánlom, mert nem tud alapvető funkciókat, és nekem az Android után lehet akármennyire smooth, meg minden, de akkor is hiányzik belőle pár alap dolog.

Nézz szét másfelé is, mert ezek nem azok a telefonok, amelyek közül válogatni kéne.

2013. aug. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Iphone, ez nem is kérdés. Hadd ne írjak oldalakat arról hogy miért. Dióhéjban egy élvezhető, kezelhető és megbízható telefont kapsz, androiddal csak a szenvedés van.
2013. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

# 3


Nem hiába adsz 16%-ban hasznos válaszokat! :/

2013. aug. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát, Londonban élek, tehát a szerviz nem gond. A másik két évig volt htc-m semmi gond nem volt vele. Azóta is androidot használok, és az a tapasztalatom, hogy gyenge készülék akadozik, erős készülék nem akadozik. LG, Sony, Samsung stb akadozik, HTC nem akadozik... iPhone-t nem ismerem de egyszer kipróbálom. HTC-t veszek.
2013. aug. 3. 22:56
 6/15 anonim ***** válasza:

" az androidos telefonok többet tudnak és jobbaés olcsóbbak is! "

"nem tud alapvető funkciókat, és nekem az Android után lehet akármennyire smooth, meg minden, de akkor is hiányzik belőle pár alap dolog. "

ezt mindig hallom, de még sose tudtak olyat mondani, ami tényleg hiányzott volna az iOS-ből. lehet, hogy ti még nem hallottatok róla, mert még az életben nem volt iPhone-otok? ne írjatok már olyan negatívumot, amit még nem is tapasztaltatok.

2013. aug. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Aki egyszer használt már iphonet, az utána nem vesz androidos szutykot a kezébe. Ez ilyen egyszerű.
2013. aug. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#6

Legalább megjelölnéd azokat, akihez a válaszokat fűzöd.

Pl. Bluetooth. Van 2 készülékem, és az egyikről át szeretnék küldeni a másikra valamit, de nem tudom, mert kell hozzá 1 gép az iTunes-hoz..

A másik az a fájlkezelő, mert sok dologhoz jól jönne, ha lenne..

Android után váltottam i4-re. Fél évig használtam. Utána visszaváltottam Androidra. Szóval maximum azoknak tetszik az iOS, akik hülyék a telefonjukhoz. Nekem mostanában Note 2-m van, és fura, de nem hiányzik az iOS. Talán én maximum játékra használnám. Anno is csak azért vettem az i4-et, hogy megismerjem a rendszert, és ne ok nélkül dobálózzak a szavakkal, mint te, vagy az utánad válaszoló, akik talán hosszabb ideig nem is használták a másik rendszert. Lehet, hogy neked nem hiányzik az iOS-ből, de lehet, hogy másnak van valami igénye is, ahhoz, hogy meggyőzze a másik rendszer.


Kérdező:

Fentebb írtam, hogy Note 2-m van, és nálam nem akad, és bizony Samsung. Akkor én vagyok a hibás? :O

2013. aug. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#8: köszönöm a válaszod. ezek tényleg hiányai az iOS-nek, de nem pótolhatatlanok, csak túl vannak bonyolítva. egyébként jómagam is androidot használok, egyszer volt alkalmam iOS-t használni, és lehet, hogy tényleg szubjektív, hogy kinek melyik a jobb, de egy átlagfelhasználó nem hiszem, hogy letöltene minden h.lyeséget, meg ilyeneket, csak, hogy a droud rendesen fusson a telefonján. " Szóval maximum azoknak tetszik az iOS, akik hülyék a telefonjukhoz." és pont ez az. mért kéne egy telefon használásához okosnak lenni? én valamennyire értek hozzá, nem azért mondom, hanem mert sokan vannak, akik nem.
2013. aug. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

# 7

Akkor én kivétel vagyok! :)

2013. aug. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!