Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet-e később problémám...

Lehet-e később problémám ebből a vásárlásból? (használt mobiltelefon vásárlás)

Figyelt kérdés
Vásároltam használtan egy gyárilag független, 2012-ben vásárolt, garanciális telefont. A készülékhez garanciapapírt, és a számlát is megkaptam. Csak itthon vettem észre, hogy a számlán az áll, hogy X ezer Ft banki hitelből lett fizetve. Lehet-e ebből nekem problémám? A készülék tökéletesen működik, nincs letiltva. Samsung termékről van szó.

2013. aug. 3. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha még nincs kifizetve és nem fizeti tovább a részleteket akkor letiltják.
2013. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1-nek igaza van. Ha az eladó úgy dönt, nem fizeti tovább a hitelt, le fogják tiltani a telefonod.
2013. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ezt tudom valahogyan ellenőrizni, hogy be lett-e fizetve? Lassan 1 éve lett vásárolva a készülék.
2013. aug. 3. 21:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha még nem tiltották le, akkor jó eséllyel fizeti az illető a hitelét.
2013. aug. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A felvett hitel 50 ezer Ft. Ennek lassan egy éve. Remélem azóta már tiszta. Sajnos az nincs rajta a papíron, hogy hány hónapra vett fel hitelt, de nem hinném, hogy 50 ezer Ft-ra 1 évnél hosszabb hitelt nagyon fel lehet venni.
2013. aug. 3. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!