Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megmenthető a telefonom?

Megmenthető a telefonom?

Figyelt kérdés
Táskán keresztül elázott a telefonom kb 10masodpercig volt vízben,de már ki volt kapcsolódva mikor kiszedtem, megpróbáltam törölgetés utan párszor bekapcsolni, aztán kiszedtem a SIM kártyát, aksit, mindent most rizsbe szárítom, lehet rá esély, hogy megjavul?
2013. aug. 3. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Megjavul, csak jól szedd szét és minden alkatrészt száríts meg.

Nekem anno telefonomra(galaxy mini)ráborult egy liter kóla, volt vagy 20perc mire észrevettem.Gyorsan haverral szétszedtük teljesen kiraktuk a napra száradni áttörölgettük, összeraktuk, és működött..

2013. aug. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majd kiderül. Van amelyik túléli, van amelyik nem. Beázás függő. De am a bekapcsolási próbákkal rontottál az esélyeden.
2013. aug. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kilroy ***** válasza:
A lényeg, hogy teljesen száritsd meg és csak azután kapcsold be. Mert amíg vizes vagy csak nedves, párás, addig ha próbálod bekapcsolni, 'zárlatos' lehet. Utána meg már lehet nem fogod tudni bekapcsolni.
2013. aug. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szárítom, de ha tegnap megpróbáltam bekapcsolni miután víz érte, de egyáltalán nem reagált akkor tudtam zárlatot csinálni?
2013. aug. 4. 12:23
 5/5 kilroy ***** válasza:
Hát én legalább minimum 1 napot szárítanám intenzíven, hajszárítóval (hideg levegős) tuti.
2013. aug. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!