Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vannak jobb telefonok az...

Vannak jobb telefonok az iPhone 5-nél?

Figyelt kérdés
Leszámítva a Samsung Galaxy S4-et.

2013. aug. 3. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

Nokia Lumia 920, 925, 1020.. :)

Az iPhone sztem csak sznobság.. :\\

2013. aug. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
hát kinek melyik a jobb az iphon-nak masszívabb op rendszere van mint az androidnak viszont az androidon több alkamazás található.viszont az iphone 5 azért nem tettszik mert kicsi a kijelzője és ott van pl az öt colos full hd kijelzős sony xperia z vagy a 4.7 colos szintén full hd kijelzős sztereó beatsz audióval támogatott hangszórós htc one.de azért nem becsülöm le az iphone 5 öt mert nagyon összerakták és minőségi csak nekem kicsinek tűnik egy picit és ektörpül a többi androidos csúcsmodell mellett
2013. aug. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
ja és a nokia lumiák is nagyon jók a windowsal
2013. aug. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Ahogy a többiek is írták, nézőpont kérdése. Ha szerinted a GS4 jobb az iPhone 5-nél, akkor a HTC One is (ez még készülékház-minőség tekintetében is azon a szinten van), illetve Nexus 4 is. Ha Windows Phone is megfelel, akkor #1 által írt modellek is felkerülhetnek a listádra.


#1: nekem is iPhone-om van, de nem "sznobság" vagy felvágás miatt. Kipróbáltam az összes nagyobb platformot, ezek közül iOS-iPhone páros vált be a legjobban, részben amiatt, ami miatt #2-nek nem tetszik: kis, egy kézzel is könnyen kezelhető kijelzője van.

2013. aug. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
így van. első szerintem az a sznobság, ha általánosítassz. én is csak az iOS miatt használok iPhone-t, és nem azért, mert ettől vagánynak érzem magam. azt nem tudom, hogy más gyártó csúcskészülékeit miért nem mondják sznobságnak akkor? ha valaki megvesz egy sgs4-et. mert azt ne mondja senki, hogy azért veszik meg, mert sokkal jobb, mint bármi más. hozzáteszem én sem i5-öt használok, hanem 4-et. nekem az megfelel és kész. nem vennék azért 5-öt mert fél másodperccel gyorsabban tölti be az appokat.
2013. aug. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
Az iPhone 5-nél nem nagy müvészet jobb telót találni/gyártani.
2013. aug. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%

Ki,hogy nézi a "jobb" szót.

Vannak emberek akik azt mondják,hogy nekem jobb telom van,mert van benne madár csicsergés felismerő infra moderátor. persze soha nem használja, de jobb az övé, mert a másikban nincs.

Ki mire használ egy telót. Stabilitást, használhatóságot kell nézni én ugy gondolom. amit ki is használ egy átlag ember. Az iphone 5-ben nincs rádió. a bluetooth problémát talán már megoldották. Samsung kamera van benne, és LG kijelzö. Videó felvételkor csak mono hangot rögzit. Nincs benne NFC sem. ha egy iphone 5 árát megnézzük, akkor megfigyelhetjük,hogy abban az árban "jobb" telot kapunk ami android van windows. "jobb", mert ezek benne vannak egy ilyen áru telóban. kérdés: használjuk-e ezeket? Az,hogy az apple stabil(abb), ezt igy nem merném kijelenteni. sok hibája van az iphone-nak, ugyan ugy ahogy a többi telonak. napi szinten átlag 15 teló fut át a kezemen, javítás, tesztelés, nyitás, sw, miatt, 16 éve folyamatosan (persze akkoriban nem volt sok fajta telo) szoval nem egy kezdö kezeiböl vannak ezek az irások.

Azért van ennyi fajta teló,mert sok fajta ember van. mindenki más. Riválisok mindig is voltak, vannak és lesznek akár 2 város, 2 autógyártó vagy 2 telefongyártó között. Hiába mondom én,hogy a legjobb teló egy sagem,ha másnak egy alcatel jön be. Egyöntetű vélemény soha nem lesz. Egye dolgot kell szem elött tartani. vedd meg azt a telot ami neked tetszik. ne azt ami másnak.

2013. aug. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nézőpont kérdése, nekem Iphone5-öm van és nagyon elégedett vagyok vele, és sztem másoknak sem kellene ócsárolnia csak azért mert tegyük fel nem engedhetik meg maguknak. Egyébként én sem sznobságból használom,hanem mert jó minőségű,megbízható telefont szerettem volna,ráadásul roppant egyszerű a kezelése..:)
2013. aug. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Penilak válasza:
Szerintem a Lumiák a legjobbak a windowssal!
2016. nov. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!