Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 Mini, vagy...

Samsung Galaxy S4 Mini, vagy Galaxy S3 Mini?

Figyelt kérdés

Igazából annyi különbséget véltem felfedezni a kettő közt, hogy az S4-ben két magos 1700 Mhz-es processzor van, az S3-ban pedig szintén két magos 1024 Mhz - ami nekem már elegendő lenne.

Ami még releváns lenne még számomra az a belső memória, az ugyanakkora (8192 MB), a kamera ott ugye S4: 8 MP, az S3 pedig 5 MP. Ez a különbség szintén nem nagyon eltérő, szerintem.

Ami még fontos a RAM, ugye az S3-ban 1024 MB van, ami elegendő is lenne, de az S4-ről nem találtam információt a neten, hogy mégis mekkora RAM, van benne. Ha valaki meg tudná mondani, meg köszönném! :)


Emellett, az nem nagyon érdekel, hogy LTE és NFC támogatás nincs benne, mivel egyrészt úgy is Vodafone-os vagyok, nálunk pedig még nincs 4G, másrészt az NFC támogatás teljesen hidegen hagy.


Arra lennék kíváncsi, hogy így ezek alapján, szerintetek is jobban meg érné nekem egy S3, mint egy S4?


Nagyon szívesen várom az észrevételeket, tapasztalatokat! Köszönöm előre is! :)



2013. aug. 4. 03:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyet csak egy hülye kérdez. S3 mini sosem érte meg. S4 minivel össze hasonlitva meg pláne nem.
2013. aug. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
S4 Miniben másfél GB RAM van. Mérföldekkel jobb.
2013. aug. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Túlárazott s4 mini áráért kapsz galaxy s3-at.
2013. aug. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon èrtem, mièrt lenne túlárazott, a legerősebb kètmagos összeállítás van benne
2013. aug. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondom azért, mert annyiért ott van az s3 4magos procival 2gb rammal, 16gb belső memóriával, nagyobb felbontással és képernyővel(hogyha nem baj a nagy méret)
2013. aug. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kétmagos 1,7 GHz Snapdragon 400 simán leüti az S3 négymagos koncepcióját, nem az számít, hány procimagot oktrojálsz bele a masinába
2013. aug. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!