Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zte grand x in vagy samsung...

Zte grand x in vagy samsung galaxy s advance?

Figyelt kérdés
melyik a jobb és miért?

2013. aug. 3. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Grand X In-ben Intel CPU van, így ha egy alkalmazás natív kódot tartalmaz, és nem készítették el az x86 változatát, nem fog menni a készülékeden.
2013. aug. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi de egy ismerősömnek gand x in van és neki rengeteg alkalmazás kompatibilis hiszen folyamatosan írják át az alkalmazásokat intelre,de nem ez volt a kérdésem hanem az hogy melyik az erősebb stb..
2013. aug. 4. 11:49
 3/4 Berti_92 ***** válasza:

GrandX In - Galaxy S Advance


kijelző:


4,3' - 4,0'

540×960 - 480×800

TFT - Super Amoled (Pentile-mátrix alapú! :/ )


Hardver:


Intel Atom - ST-Ericsson NovaThor

Z2460 U8500 (Xperia U-ban is ez van)

1+1 mag - 2 mag

1,6 Ghz - 1,0 Ghz

PowerVR SGX540 - Mali-400 MP

1 GB RAM - 768 MB RAM


Felszereltség:


4.0 Android - 2.3 Android (nem tudom azóta frissítették-e 4.0-ra)

8 Mp (AF+LED) - 5 Mp (AF+LED) (ZTE LED-je nem képes folyamatosan világítani)

+Dolby Hangchip - +FM Rádió

adatkommunikációban ugyanaz, GrandX-ben 'csak' 2.1-es Bluetooth van, Advance-ban 3.0

Akksi ugyanúgy teljesít.(Ahogy általában minden ilyen telefonban)


Árban nem tudom hogy hogy vannak most, a GrandX-ért adnék többet ha vennék. De ott vannak a szubjektív dolgok, hogy mennyire használod ki az egyes tulajdonságokat, melyik tetszik kinézetre jobban stb.

Remélem segítettem belőni a nagyját :)

2013. aug. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi akkor szerintem zte lessz mert hardverileg erősebb és a fő hogy nagyobb kijelzője van kösz.
2013. aug. 4. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!