Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg ennyire mindenki csak...

Tényleg ennyire mindenki csak az érintőképernyőt szereti vagy csak a gyárak erőltetett lobbija?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy ma már szinte nem is lehet kapni billentyűzetes telefont. Holott olvasom itt-ott, hogy sokan nem szeretik ezeket a tapicskálós dörzsölgetős és meglehetősen nagy méretű új készülékeket. (Mint ahogy én is pont ezért inkább megtartom a régi telómat, mintsem, hogy mait vegyek.)

Arra lennék kíváncsi, hogy az emberek igényeit tükrözi-e ez a jelenség vagy a gyártók agresszív üzletpolitikáját?



2013. aug. 4. 06:47
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
88%
Szerintem ez csupán üzlet. Tény, hogy keresettebb az érintőképernyős telefon, de sokan vagyunk, akik nem szeretnének olyat venni. Én is ragaszkodom a hagyományos kis telómhoz, 1 éve vettem, de úgy kellett megrendelni az üzletben, mert csak érintősök voltak. Az eladó csodálkozott is, hogy nem szeretnék érintőst.
2013. aug. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
27%
Netezni 100* jobb egy érintőképernyős telefonon, filmezni, játszani megint, a többi nagyjából ugyan az.
2013. aug. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
32%
Az érintös sokkal használhatóbb és jobb. Az viszont túlzás hogy billentyüzetes mobilokat nem lehet kapni.
2013. aug. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
20%
Sok a gyökér, maradi ember. Akik felfogni se képesek hogy mekkora kincs egy okostelefon.
2013. aug. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:

Telefonáláshoz teljesen felesleges az érintő képernyő, de a mobil mára igen összetett multimédiás eszközzé vált és a számtalan funkció kezelése szinte képtelenség lenne pusztán billentyűkkel. A piac pedig világosan eldönti mire van igény. Ha egy cég nem azt gyártaná, amire van vevő, hamar tönkremenne.

No és mivel igény van azért a billentyűs telókra is, gyártanak továbbra is, legfeljebb kisebb arányban.

2013. aug. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim válasza:
Az en párom is a kis méretű nyomógombos készüléket kedveli. A munkája soran 5 percenként hívják vagy neki kell telefonálni amit érintő kepernyovel nehezebb kezelni. Nekem ezidaig nem volt érintős telom, de nem akadtam lemaradni a korral ds vettem egy Galaxy s4-et
2013. aug. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim válasza:

6-os vok

azt hittem bonyolult lesz megtanulnom, de egyaltalan nrm így lett.Imadom ezt a telot.Sosem szerettem így egy keszulekemet sem ennyire.

2013. aug. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Az én férjem is kifejezetten a billentyűs telefont szereti,de sajnos nagyon kicsi választék van belőle. Sony ericson aiko van neki már 2 éve,mert szétcsúsztathatós, nagy képernyője van. Viszont nem okostelefon. Nem akarja lecserélni. Nekem sony xperia mini pro volt,abban azt imádtam,hogy volt billentyűzete is és ezért sms-t, levelet nagyon könnyű volt vele írni. Ellenben kicsi volt a kijelzője. Most HTC one-t vettem, jó nagy a kijelzője,de megszenvedek a szövegírással vele :(
2013. aug. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Nekem megvannak a régi telefonjaim is. Néha használom. Pl E51, ami még manapság is korrekt telefon. A C7 szintén, bár ez érintős, de, ami ebbe van, s a lumiáról már nagyon hiányzik, qz a fizikai gomb amivel azonnal letehető a hívás. Amúgy jók ezek, hamar megszoknád és nem hiányozna a fizikai gombsor. De am lehet kapni olyanokat is. Kb majdnem minden gyárónak van olyan új készüléke, kivéve az android, s a wp rendszert. Bár droidba van qwerty gombsoros, wp be az se csakis érintős. De a Nokia, Samsung, Sony, Alkatel, BlacBery, stb nek is van hagyományosan gombsoros telefonja a mai napig. Igaz ezek tudásban meg sem közelítik az okostelefonokat, de viszont árazásban sem. :D Netre, filmre gpsre, játékra,olvasni ebookot, fotózni (visszanézni) viszont az érintős a jó.
2013. aug. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim válasza:

Nekem most van egy kb. 10 éves kagyló Nokiam és egy Xperia Solam(kaptam,mert állítólag kell,legalább ingyen volt:D).Nokiat többet használom,de a másikon se használom ki az okosteló funkciókat.Telefon nélkül is tökéletesen megvagyok,van egy cégestelóm is arra figyelek,hogy az mindig nálam legyen a másik 2-t meg állandóan hivogatom,hogy na hova tettem.


A többség igényét biztos tükrözi,ha nem így lenne nem érné meg gyártani és veszteségesek lennének a cégek.

2013. aug. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!