Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivel töröljem le az érintőkép...

Mivel töröljem le az érintőképernyőt hogy ne legyen szöszös, trutyis, csíkos?

Figyelt kérdés
ha zsepivel törlöm le, enyhén "szöszös" marad. Ha pl pulcsi ujjával, akkor is szöszös/csíkos lesz. Mivel tudom letörölni hogy szép maradjon? (Eladom a telefont, azért normálisan kellene a dobozba tennem.)
2012. jan. 16. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
törlőkendő vagy amivel a szemüvegeket szokták letörölni W5 szemüvegtisztítóval szerintem az a legjobb
2012. jan. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mikroszálas törlőkendővel.
2012. jan. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nyúlós lónyál ***** válasza:
100%
Köpjél rá :D Szerintem vizes rongyal, aztán pedig puha SZÁRAZ rongyal töröld át.
2012. jan. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Alkoholos ablaktisztító+ wc papír. Ami szösz rajtamarad azokat pedig egyszerűen lefújod.
2012. jan. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is a mikroszálas szemüvegtörlőt (kb.500ft szerintem, pontosan nem tudom az árát, mert szemüveghez kaptam) mondanám. Nálam eddig bevált. :)
2012. jan. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!
2012. jan. 17. 18:43
 7/7 anonim válasza:
Ez a tisztítógép csak 1000ft-ba kerül.
2016. jan. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!