Kavics17 kérdése:

Lumia 520 vagy 620?

Figyelt kérdés
Melyiket válasszam? gondolom a 620 nem véletlenül drágább dee az 520-nak nagyobb a képernyője, nekem olyan kell amin ha órán unom magam nettezhessek és játszhassak, zenét halgathasak, jó képeket csinálhassak még szürkületben is.

2013. aug. 4. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
ha akarsz képet csinálni sötétben akkor a lumia 620-at, mert van rajta led villanó, ami az 520ason viszont nincs
2013. aug. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Manapsag oran lehet netezni meg jatszani a telefonon? En is fiatal vagyok meg de amikor en jartam gimibe ezt nem nagyon toleraltak. Amugy meg a 620 jobb.
2013. aug. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
erre a fiatalság dologra azért annyit írnék hogy nehogy azt hidd hogy egy kefefejű nagyképű agártestű ember vagyok csak amikor a mechanika órán már azt se tudom hogy mit kel csinálni néha jobb kicsit feküdni a padon ;) amugy kösz a javaslatokat szerintem a 620 lesz :D
2013. aug. 4. 13:38
 4/4 anonim ***** válasza:

520 ár/értékben jobb, csak hát a villanó...

De őszintén szólva, egy "alsókategóriás" telefonban ha lenne is vaku, az botrányosan gyönge lenne, kb semmit nem ér, úgyhogy nem kell annyira hiányolni.

2013. aug. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!