Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tegnap bementem a balatonba...

Tegnap bementem a balatonba és a zsebembe maradt a telefon kb. Fél òrán át van esély hogy működni fog? Hány napot száritsam?

Figyelt kérdés

SonY xperia u

Egyből szétszedtem és leraktam száradni.



2013. aug. 4. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi esely nincs ra, a vizben tuti rovidzarlatos lett. Sajnos vehetsz ujat.
2013. aug. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Az aksit szerintem már a víz elroncsolta azt utána ne rakd bele de jó ha egy hétig nem használod a szárítás közben mert örökre hazavághatja. A szárítást értettem egy hét alatt mert úgy tuti nem lesz baja akkor
2013. aug. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5 nap, 15 óra, 32perc és 9 másodperc szárítást igényel. Figyelj oda arra ha esne az eső akkor vidd be az udvarról, mert az esővel a szárítási igénye megugrik 16 nap 3óra körüli időtartamra. Am zondolom kissé szétszórt vagy ezért írtam, hogy erre figyelj, ha az már nem tünt fel hogy balatonba viszed ezt is. Am nem baj, tanultál ebből is valamit. Pl majd az újat jobban megbecsülöd. Ezt meg tedd a polcra emléknek. Másra már nem való.
2013. aug. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tegyél egy dobozba rizst hogy a doboz teteéig érjen, és a telefont meg amiket kiszedtél belőle azt tedd a dobozba úgy, hogy felülről is meg alulról is körbevegye. Várj vele egy hétig majd vedd ki. De új aksit kell venned mert ez már tuti h kajra ment. És ne hajszárítózd. Ne is próbáld bekapcsolni
2013. aug. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vidd el ultrahangos tisztításra az a legjobb. De az sem garantálja, hogy működik majd.
2013. aug. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy nem tűnik fel, hogy a fürdőgatyád tépi le egy telefon??? Komolyan, meg is érdemled! Dobhatod ki a kukába, kizárt, hogy az a telefon fog még működni.
2013. aug. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Látom jól le lettem pontozva az ultrahangos tisztítással, bezzeg a rizsest meg felpontoztátok.

Akkor ki kell, hogy ábrándítsam itt a társaság egy részét. A rizs legfeljebb felgyorsítja a száradást, de ez rizs nélkül is bekövetkezik.

Viszont azokat a szennyeződéseket amiket a víz, főleg a koszos víz okozott azokat nem fogja eltávolítani csak az ultrahangos tisztítás.

2013. aug. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!