Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S Advance...

Samsung Galaxy S Advance Jelly Bean rendszerről vélemények?

Figyelt kérdés
Megéri frissíteni? Nem laggol? Mennyi szabad RAM marad rendszerindítás után? Úgy általánosságba tapasztalatok?

2013. aug. 4. 16:00
 1/9 kisvuk29 ***** válasza:

Nem volt még olyan akinek ne lett volna jó ismerőseim közül

Picit kevesebb a RAM,de megéri

2013. aug. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gyakorlatba mennyi a Total RAM? Gondolom csak elméletbe 768 MB
2013. aug. 4. 17:35
 3/9 A kérdező kommentje:

Rootolni könnyen lehet?


Újratelepíteni bármikor lehet? Vagy csak kizárólag ha frissítés érhető el?

2013. aug. 4. 17:35
 4/9 kisvuk29 ***** válasza:

Ezek alapvető kérdések

Minek lenne az odin? :D

Rootolni úgy tudom lehet

És a pontos RAMot most nem tudom :D

Megkérdezzem haverom? :D

2013. aug. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát azért nem alapvető kérdések...

Volt egy Alcatel 918 Mix telóm régebben... Újrahúzni nem lehetett, csak ha friss rendszer érthető el (de gyárilag a legfrissebb szoftver volt rajta) így nem lehetett újratelepíteni! Gyári beállítások visszaállítása esetén behalt a rendszer (bootloop-olt)


Most Sony J-m van, elvileg nem a legolcsóbb telók közé tartozik, és laggol mint állat! (pedig nincs szarul beállítva, és nincs is rajta szemét sem)


És a Sonyt rootolni pedig elég necces volt, alapesetbe nem is tudtam volna.


Szóval az alapkérdések relatív :D

De érdekel minden infó a Samsungról, mert a közeljövőben ilyet szeretnék venni...

2013. aug. 16. 06:06
 6/9 kisvuk29 ***** válasza:

Nekem alap kérdések :P

Ha független a J akkor többet lehet kihozni belőle

És az Alcatel más téma :D

2013. aug. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
T-mobile-os a J... :/
2013. aug. 16. 20:13
 8/9 kisvuk29 ***** válasza:

Szerintem függetlenül 58-ért jól járnál az SGSA-val :)

[link]

Csak egyik barátom panaszkodott,hogy karcolódik,de csak ő ami furcsa :D

Ha szerencséd lesz erős lesz és nem fog karcolódni :D

2013. aug. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

51-ért venném a T-mobile Webshopba, meg még kapok hozzá kártyát is, meg úgyis T-mobile-os vagyok, szóval...


Fóliát meg nem tudom veszek-e rá... ez az ívelt Gorilla Glass elég meggyőzőnek tűnik, de hát kitudja.


Sokan panaszkodtak, hogy lassú, szar lett a Jelly Bean frissítéstől, de gondolom gány módon csinálták, nem nyomták le utána a szemetet... Úgy hogy szerintem ez nem engemet érint.


Sajnos a Sony-m, laggol, bármit csinálok vele, gyenge szerintem ez a cucc, ehhez a képernyőhöz, felbontáshoz, el nem bírom képzelni, hogy hogy kerülhet 45-be a J... nem ér annyit... (max 35-öt talán)

2013. aug. 17. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!