Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia L vagy Samsung...

Sony Xperia L vagy Samsung Galaxy S 3 mini? Az ár nem játszik, minden más igen. Érvelj, ne csak voksolj! Köszi.

Figyelt kérdés
Eddig csak olyanokkal sikerült beszélnem, akik érzelmi alapon voksoltak, tehát az érzelmek nem érdekelnek. Csak akkor írj, ha racionális érveid vannak.

2013. aug. 4. 17:46
 1/3 OldszatyorHand válasza:
tapasztalat alapjân a sonyra voksolok
2013. aug. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen,mindenképpen a Sony.Bár a kamerájától nem vagyok különösképpen lenyűgözve,de minden más tekintetben jobbnak gondolom.
2013. aug. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 noezmeg válasza:
Ez jó nagy ökörség minden érzelmi alapon döntesz, olyan nagy eltérést nem fogsz találni. Aztán milyen szerencséd lesz azt meg úgyse tudod, mert az én példám is élő példa SGS Advenced és most szívok vele, mint a torkos. Veszel egy olcsó buta nokiát vagy symbianost és élvezed a minőséget és a biztonságot a maradék pénzből meg veszel egy 10" notbook amit ki akarnak a tablet baromsággal lőni csak nem megy. Sokan szívnak mert a tablet meg a tepsi és forumokat meg videókat meg anyázásokat megnézed ki mivel szív és eldöntöd melyi széria jobb. Olvass a mobilos hozzászólásaimat ott van én mivel szívok Advencet csodával. Barátoknak azon része akik Sony SE szériát használják lényegesen kevesebb hörgés van. Van még egy pár ember aki mai napig Nokia azok meg röhögnek rajtunk Androidos mókusokon, hogy jól be lettünk vakítva a marketing dumával.
2013. aug. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!