Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mik a Dual sim-es okostelefono...

Mik a Dual sim-es okostelefonok hátrányai?

Figyelt kérdés

Nemtom érdemes-e megvennem.2telót cipelni nem akarok,de hallottam néhány hátrányát.

Igaz az h ha pl munka-ügyben telefonálok éppen az egyik kártyáról, de közben a másik kártyáról hív a barátnőm, akkor nem látom miután letettem a telefont h ő hívott?(nem szerepel a száma a nem fogadott hívások között),ugyenez persze fordítva is működhet


2013. aug. 4. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen és mintahogy mondtad ha az A kártyát választod nem látod hogy hívnak a B kártyán Úgyhogy ezért nem szeretem a Dual sim es telokat
2013. aug. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja megmég mikor A kártyában vagy addig a B kártya halott
2013. aug. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az olcsóbb dual simes telefonoknál tényleg így van, de a drágábbaknál (bár vannak olcsóbb kínaiak, amik tudják ezt) aktív dual sim van vagy hogy hívják, és mind a két kártya egyszerre aktív tud lenni. Szóval ha jó telefont választasz, akkor annak az egyetlen hátránya, hogy hamarabb lemerül, hisz két hálózatra is folyamatosan csatlakoztatva van.
2013. aug. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tehát akkor úgylátom az olcsóbbat nem érdemes megvennem...viszont nemtom mit jelent az olcsó.Én Sony Xperia Tipo-ra gondoltam,ami 40.000Ft-os árkategória.
2013. aug. 5. 09:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy Xperia tipo alsókategóriás telefon, mind árban, mind tudásban. Viszont mégsem egy kínai telefon, Sony meg lehet ilyen aktív dual simes megoldással dolgozott, bár ahogy utánanéztem azt írják "no dual stand-by", tehát valószínűtlen.
2013. aug. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!