Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg kp502-es telefonomon miért...

Lg kp502-es telefonomon miért tűntek el a betűk a menüben?

Figyelt kérdés

Nem volt feltöltve csak ritkán, használva nem nagyon volt, de mikor igen még semmi baja nem volt a telefonnak. Bekapcsoltam és se a menüben, se a fájlok neveit, se a beállításokban, sehol nem mutat betűket, még amit le kell okézni is random nyomom mert ott sincs szöveg.

Egyedül a menüben a t-mobile-os simkártyánál van szöveg, ha megnyitom azon belül is van szöveg. Máshol egyáltalán nincs. Mi lehet a baja? Esetleg megoldás rá?



2013. aug. 4. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Állítsd be újra a nyelvet!
2013. aug. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem oldja meg. Próbáltam már.
2013. aug. 7. 10:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Tegyél át mindent sd kártyára, ments mindent, ami fontos! Aztán gyári beállítások visszaállítása!
2013. aug. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azt nem engedi.

A gyári beállításokat próbáltam, de mikor beírom a kódot, nincs "ok" gomb hogy elindítsa. csak a törlés gomb.

2013. aug. 8. 10:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Azaz! A törlés gombot nyomd meg! Töröl mindent.
2013. aug. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De be kell írni a biztonsági kódot, és nem tudom le"ok"-ézni, mert hibás. Eddig míg nem volt baja, úgy kellett, hogy gyári beállítások -> biztonsági kód beírása -> katt az ok-ra és visszaállítja.

Most pedig nincs gomb amit megnyomjak.

2013. aug. 9. 12:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Biztonsági kód? Minek adtad meg? Az én telefonomon csak pin kód van. Ezesetben hard reset lesz. Talán azt engedi.

[link]

2013. aug. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hard reset megoldotta! :D

Eddig nem voltam vele tisztában mi az de leírták a honlapon amit küldtél :D

2013. aug. 9. 17:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Szívesen! Zöld Pont és megköszönted. :)
2013. aug. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!