Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alapból fekete iphone-ból...

Alapból fekete iphone-ból lehet fehéret csinálni?

Figyelt kérdés

iphone 4ről lenne szó, feketét 10-15Erel olcsóbban találok a környéken, de férjemé is fekete, meg nekem a fehér amúgy is jobban tetszik. Lehet belőle fehéret csinálni?


azon kívül, hogy plusz fehér hátlapot tegyek rá


2013. aug. 5. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

1) hülyeség

2) magadnak otthon semmiféleképpen

3) szervizben _esetleg_, de szerintem elhajtanak a bánatba.

2013. aug. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

persze.

fekete iphone-ból (4) úgy tudsz csak, ha veszel rá fehér előlapot s hátlapot.

sok helyen van felhelyezés is.

legutóbb az apród.hu -n láttam erre specializálódott szerelő félét.

teljesen átalakítja a feketé fehérre s fordítva.

remélem tudtam segíteni.

2013. aug. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán lehet. Kell egy fehér hátlap, egy fehér előlap, és egy fehér gomb. Otthon nem ajánlatos nekiesni, de egy szakavatottabb ember biztos vállalja.
2013. aug. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi, és arról sejtés, hogy mennyiért csinálhatják meg?
2013. aug. 5. 15:38
 5/5 anonim ***** válasza:
így van. vállalkozó szelleműek megfelelő segédeszközökkel megcsinálhatják, de szerelőnél könnyebb. szerintem 4-5ezerbe benne lehet, ha viszed hozzá a dolgokat, nyilván ha maguknak rendelnek, akkor drágább. ez esetben úgy kell számolni, mintha berepedt volna az elő és hátlap. iSamurai-ban egy hátlapcsere 8000 Ft mindennel. Előlapot csak egyben kijelzővel cserélnek 18ezerért, de ezt tőlük kell megkérdezni, mennyiért vállalnák. Elviheted egy nem kifejezetten apple eszközökre szakosodott szervízbe is, ahol nyilván olcsóbb, de nem biztos, hogy 100%-os lesz.
2013. aug. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!