Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Első okostelefonomat venném...

Első okostelefonomat venném meg, én dolgoztam meg érte. Milyet vegyek, ha nekem elsősorban a fényképezés és a videózás számít?

Figyelt kérdés
Ez lesz az első okostelefonom, 6 éve van már meg a régi Nokia Prism 7500-om. Az okostelefont nem is azért venném, hogy netezzek, meg különböző alkalmazásokat töltsek le, meg eegyéb ilyesmi, ezekhez nem is értek. Nekem az a fontos, hogy szép, éles képeket és lehetőleg nem szakadozó, éles videókat lehessen vele készíteni, akár éjjel is. Fontos még az elérhető ár 100000 Ft-nál ne nagyon legyen több, és egy kis női tenyérben a lehető legjobban elférő méret. Tudom, elég nehéz így tanácsot adni, de én annyira nem értek hozzájuk, és ahogy nézem őket, egyre drágábbakat találok. Úgy tervezem, hogy még 6 évig ezt fogom használni, úgyhogy nem ártana strapabíró (tudom, ha még gorilla glass van, akkor sem így működik), és essssssetleg egy hosszú aksi idő. Hálásan köszönöm a válaszokat, tanácsokat előre is.

2013. aug. 5. 21:35
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Apukám önállósította magát, és vett nekem egy Samsung galaxy s4 mini-t. Pedig direkt mondtam, hogy még gondolkodom, nem tudom mit válasszak, és ráért volna még hetekig. Ilyenek az apák...de nem hagyom neki kifizetni, mert erre én gyűjtöttem a pénzt és nem vagyok egy apuci pici lánya aki mindent megkap. Azért köszi a tanácsokat. :) Persze azért örülök egy szinten, hogy végre haladhatok a korral :)
2013. aug. 7. 19:42
 12/19 anonim ***** válasza:
Használd egészséggel :)
2013. aug. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"Persze azért örülök egy szinten, hogy végre haladhatok a korral"


Haladsz az értelmetlen fogyasztói társadalommal akik megvesznek mindent a reklámok hatására ami nem is kell nekik!

2013. aug. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ha ismernél, tudnád, hogy nem vagyok olyan, akit a reklámok bármiről is meg tudnak győzni. Azért akartam új mobilt, mert mások telefonja jobb képet csinál, mint az én fényképezőgépem, ami arra lett tervezve, hogy képeket készítsen. A munkámhoz is szükséges, és ha nem tartok lépést, az manapság már a szociális kapcsolatokban is meglátszódhat. Megdolgoztam érte, megbecsülöm,vigyázok rá, remélhetőleg nem fogják ellopni, és remélem jó sokáig ki fogja bírni.
2013. aug. 9. 15:15
 15/19 anonim ***** válasza:

"Haladsz az értelmetlen fogyasztói társadalommal akik megvesznek mindent a reklámok hatására ami nem is kell nekik!"

ennyi erővel senki se vásároljon semmi elektronikai cikket, és ne is használjon semmi olyan dolgot ami az elektronikussággal összeegyeztethető . senki se vezessen kocsit,senki se utazzon repülővel,hajóval,tömegközlekedéssel. utazzál gyalog meg biciklivel és ússzál át az óceánon több ezer kilómétert , és lakjanak olyan házakban az emberek ahova nincs bekötve az áram mi? omg ...

2013. aug. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

# 15

Nem tudom te ezt hogy szürted le...

2013. aug. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
például ő telefont akart venni. az miért nem kell az embereknek? nem mindenkinek olyan primitív az agyi működése mint a tied, azt hitted gondolom, hogy csak 1 dologra lehet szűkíteni a kört amire te írtad a mondandódat, csak sajna többféle szemszögből is meglehet közelíteni :D
2013. aug. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#13: nem akarok fogadatlan prókátor lenni, de amit leírt a kérdező, az alapján ezzel nem tudod vádolni. Próbálj meg olyan telefont venni, amelyikben értelmes kamera van, és nem okostelefon...
2013. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
iPhone-t :D :D
2017. jún. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!