Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Két kérdés ZTE Blade 3 /...

Két kérdés ZTE Blade 3 / Android ICS-vel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

1. Az első, hogy a ZTE Blade 3-nak az Android 4,04-es Ice Cream Sandwich rendszerén meg lehet-e valahogy csinálni, hogy a forgatással ne csak a külön menük, meg játékok forduljanak oldalra, hanem akár az "asztal" is? Úgy hallottam valahogy meg lehet csinálni, de nem tudom hogy, google meg nem segített nagyon sokat.

2. Tudtok olyan játékot, amit pénzbeadás nélkül is élvezhetően lehet játszani, vagy amihez nem kell, mint pl. Shadowgun, Dead Space, Assassin's Creed.

Vagy van pénzes lehetőség, de anélkül is játszató azért...talán Dungeon Hunter az olyan? Kéne pár cím.


A két kérdésre a válaszokért előre is köszönet. 18/F



2013. aug. 6. 09:18
 1/3 A kérdező kommentje:

Valaki tudna válaszolni? :/

Jó lenne tudni legalább az első kérdésre valami megoldást.

2013. aug. 6. 11:46
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Alapból még én sem találtam meg rajta pedig érdekelne nagyon :) Viszont AWD launcherben ezt meg lehet csinálni viszont én nem nagyon szeretem a launchereket :D

2. Need for speed most wanted, szerintem a real racing 3 is élvezhető + pénz nélkül, Modern combat 4, Battlefield Bad Company 2 most hirtelen ennyi jutott eszembe :D

2013. aug. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Végre kaptam választ, és hasznos is :D kösz a választ.

Amúgy képernyőt megoldottam Apex launcherrel.

A játék tippeket köszi, most Shadowgun, meg Samurai II,

utána jó lesz valami autós is, meg később akció :)

2013. aug. 7. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!