Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam...

Melyik telefont válasszam ezek közül?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Azt szeretném megtalálni ezek közül, ami legjobban passzol az igényeimhez (se több, se kevesebb). Az árakkal tisztában vagyok; azzal is, hogy mennyi különbség van köztük. Ami fontos nekem: mobilinternet, wifi, facebook, gmail, google, 1-2 alkalmazás, zenehallgatás... semmi extra, de ezek rendesen + akksi és frissítések

Alternatívák:

Lumia 800

Lumia 900

Xperia J

Alcatel OT-995

Huawei Ascend Y300

LG Optimus L7 II

ZTE Kis Plus.

Előre is köszi :)



2013. aug. 6. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem speciel innen egyik se kéne. Lumiák a windows miatt. A többi meg elég gyengus az androidnak.
2013. aug. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
egyéb javaslatokat is szívesen vennék :)
2013. aug. 6. 11:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Mit javasoljunk ha neked ezek tetszenek és nem tudjuk mennyit szánsz rá.
2013. aug. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
csak jutni akarok vmire, és nagyon sok készülék van... olyat szeretnék, ami ezekhez az igényekhez leginkább passzol. ennél több nekem nem kell (pl. iphone)...
2013. aug. 6. 11:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor úgy keresd hogy legyen 2 magos a procija és a ram meg minimum 1gb.
2013. aug. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
l7 az nagyon jóóóó
2013. aug. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezek közül tényleg nem érdemes egyiket se megvenni.Én a helyedbe egy Sony Xperia L-be vagy SP be fektetnék be, az egyik barátomnak SP-je van és nagyon megvn vele elégedve, én is próbáltam nagyon jó telefon.Az L-t is ki tudtam próbálni nekem az is nagyon tetszett, szerintem annak van a legszebb képernyője a sony-k közt.Az L-t egy Z mellé tettem, és a Z elbújhatott a harmad anyiba kerülő L mellett.
2013. aug. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ez az L tényleg szép, nem is láttam még :) köszi
2013. aug. 6. 11:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Valamelyik a lumia. A többi elég ócska és gagyi.
2013. aug. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha csak ezekre kell akkor bőven elég Huawei Ascend Y300. Leírások alapján az áráért egy igen jó telefon
2013. aug. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!