Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Desire 600 jó telefon?...

HTC Desire 600 jó telefon? Vélemény? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

2013. aug. 6. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem éri meg az árát.

[link]

2013. aug. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 b95 ***** válasza:

Nem rossz, de...

Bő 20.000 Ft-tal olcsóbban már tudsz venni magadnak egy HTC 8X-et. [link]

A Desire 600-at meg jobbára csak sufnigsm-eknél lehet megszerezni, ami kitudja honnan importált, milyen tartozékok vannak, illetve a bolti garancia sem egy életbiztosítás. A frissítésekről meg nem is beszélve, ugyanis jó eséllyel max. 1 komolyabb frissítést fog kapni, aminél az sincs kizárva, hogy jó HTC-s szokás szerint (és a Sense UI-nak köszönhetően) jól le is lassítja a telefont.


Csak és kizárólag abban az esetben vedd meg, ha rendkívül fontos, hogy DualSIM-es telefonod legyen, mert minden másban jobb a 8X.

2013. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, mire akarod használni. Ha netezésre/játékra akarod elsősorban, akkor vannak jobbak. Ha telefonálásra/zenehallgatásra akkor viszont világbajnok. A páromnak vettem egy ilyet már vagy 3 hónapja, és maximálisan meg van vele elégedve. A kétkártyás üzemmód tökéletes, akinek két telefonja van, az áldani fogja ha lecseréli egy ilyenre őket. Zenében a Note 3-amat alázza, akár fülhallgatóval, akár a telefon hangszórójával próbálkozok, úgy hogy már próbálkoztam mindenféle equalizert is letölteni rá, hátha azzal legyőzi.

A neten található tesztek azért túlságosan leírják ezt a telót, a sebességével semmi gond, a képe kellemes, a fényképek is bőven jó kategóriába esnek. Úgy mondom ezt, hogy saját magamnak mindig a legbitangabb telefonokat veszem. A menüje, és a beállítások ami nekem unszimpatikus benne, de az megszokható. Meg egyébként is általában az spb shell 3d/next lancher 3d programok rárakásával kezd az ember-legalábbis én-, és ezzel ez a probléma is megoldva.

2014. febr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!