Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnám megcsinálni, hogy...

Hogy tudnám megcsinálni, hogy a telefonomon ne Market legyen, hanem Google Play?

Figyelt kérdés
Sony Ericsson xperia x10 mini pro-m van és sehogy sem bírtam még megcsinálni, hogy Google Play legyen rajta:/
2013. aug. 6. 17:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem és ez szigorúan csak tipp: nem kompatibilis a Google Play a telefonoddal. Igazából minden úgymond kb. 1,5-2 éves telefonok mind Markettel jöttek ki. Aztán frissült Google Playre. Nem tudom, hogy mikori ez a telefon. Megoldásként töltsd le a googleplay.apk filet egyelőre.
2013. aug. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Minimum 2.2-es rendszer kell hozzá, a telefonodra hivatalosan 2.1 a legújabb. Így ez kilőve.
2013. aug. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2013. aug. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Na ne. És neked még mindig a Market felület jön be vagy el sem indul. Amúgy automatikusan frissülnie kellene, vagy kapnod kellett volna egy értesítést, hogy a Marketnek van új frissítése. Lehet, h figyelmen kívül hsgytad. De amúgy nekem is magától frissült, pedig nincs beállítva az automatikus frissítés. Menj marketben a saját alkalmazásokhoz, és nézd meg h szerepel e a frissítés résznél a Market, ha igen frissíted, ha nem, nem tudom.
2013. aug. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Én sem tudom, hogy mikori ez a telefon mert netről vettem valakitől kb 2-3 hónapja.

2.1-es android van a telómon:/ hogy tudnám megcsinálni, hogy 2.3-as vagy 4.0-ás android legyen rajta?

Nem kaptam értesítést róla, hogy lenne frissítése a Marketnek, de mindjárt megpróbálom frissíteni a marketbe.


Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek!:)

2013. aug. 6. 17:37
 6/16 anonim ***** válasza:
Főzött ROM segítségével. Ilyen például a CyanogenMod is.
2013. aug. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
És azt, hogy kell használni?
2013. aug. 6. 18:26
 8/16 anonim ***** válasza:
2.1-es verziónál nem is kaphat értesítést, mert "gyárilag" GB alatt nincs play csak market. Ami teljesen mindegy, mert az, hogy mit tudsz a telefonodra letölteni, az nem attól függ, hogy play vagy market.
2013. aug. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De a marketről nem tudom letölteni azt amit akarok, amit a Play-ről lelehet tölteni (pl: instagram, facebook messenger, stb..) :S és ezért akarom megcsinálni valahogy, hogy google play legyen a telómon.
2013. aug. 6. 18:34
 10/16 anonim ***** válasza:
NINCS 2.1 ANDROIDRA GOOGLE PLAY! Fogjátok már fel!
2013. aug. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!