Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia L vs. Samsung...

Sony Xperia L vs. Samsung Galaxy S Advance?

Figyelt kérdés

Pro/kontra ?

Melyik jobb és miben?

Ne ár szerint, csak hogy melyik szebb, melyik jobb...



2013. aug. 6. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a Sony:kamera, gyorsaság, külső, kijelző méret minőség!!
2013. aug. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az L sokkal jobb...
2013. aug. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 b95 ***** válasza:
Xperia L
2013. aug. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 noezmeg válasza:

Nekem I9070 SGS Advence van T-mobilos gyári nem piszkáltam és nem is fogom. Vannak okosok akik mindent buherálnak én jobban féltem a garanciát, na szóval a fényképező téren nekem tetszik, nagyon sok más nem. Pl névjegyben a SIM kártyáról én nem találtam meg hol kell másolatként a telefontra... Rengeteg olyan pici baromság ami nagyon eltudja rontani az ember kedvét.

Jelenleg a készülékem 06.20-án érkezett és már szervízben van a videó és képek felvétele még talán az se tökéletes főleg a videó flvétel nem HD-ban mezei 640x 480 beleszaggat és a Samsung lejátszó szar gagyi körülményes megbolondul az ember mire valamit átvált, mást csatol jobb kilépni és minden videónál újra belépni. Viszont ebbe fagyott bele, névjegyek megnyitása perceket gondolkodik, RAM kezelő nem megy lejjebb mint 480Mb nem üriti ki és ezt mondtzák ez a hiba. Ha azt akarod hogy jól menjen újraindítod akkor 280- 300Mb kezdi az jó viszont unalmas, ha valamit akarsz akkor újrainítás nevetséges. Valamit nagyon eltosztak Samsungék a sima régi Ace gyorsabb mint a Advence.

[link] itt van ki mivel szenved

2013. aug. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!