Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z vagy Samsung...

Sony Xperia Z vagy Samsung Galaxy S4?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy melyik telefon a jobb.

Netezésre, játékra, zenehallgatásra, alkalmazások, időjárás, skype, telefonálás, facebook, kapcsolattartásra stb. kell.

Melyik a jobb telefon belsőség alapján, processzor, tárhely, gyorsaság stb.

Segítsetek!



2013. aug. 6. 23:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én Sony párti vagyok, de még én is elismerem, hogy Samsung SIV sokkal jobb a Z-nél
2013. aug. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
S4 a jobb, de a Z-re se lesz panaszod. Az tuti, hogy a Z jobban néz ki!:))) (Nálam ez is számít, hogy ne szappantartofon legyen nálam!:))
2013. aug. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha kell a vízállóság, akkor Z, másképp az S4.
2013. aug. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Mindenfelekeppen az s4-et javaslom. A vizalossag meg tok hulyeseg.. annyi h raesik par csepp azt csa nem lesz semmi baja.. de ha mar beleejtened a vizbe ott mar bajok lennenek. Na mindegy az s4 ilyenekbe h gyorsasag meg amiket leirtal mindbe jobb mint a Z. Vedd meg vegyel hozza egy Beats fejest es megjobban feldobja az elmenyt :)
2013. aug. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat, akkor mindenképp S4.

Megy mindenkinek a zöld kéz.

Azt se tzdtam hogy a Sony vízálló XD

2013. aug. 7. 02:58
 6/11 anonim ***** válasza:
A Sony kinézetre szép, de ha a hardvert nézzük.. talán a Nexus 4 körül van tudásilag. Az S4 sem csúnya, és az S3-nál nekem jobban tetszik. :D
2013. aug. 7. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha annyira telefonfüggő vagy hogy még a fürdőkádban is fácsézol a telón akkor Xperia Z.Minden más esetben a Galaxy S4.Mindenben jobb a Z-nél.
2013. aug. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#4

Legalább annak nézz már utána, hogy miket beszélsz. Az írásod 80%-a hülyeség. 1. A Sony Z 1 méter mélyen 30 percet kibír. 2. A maradék 20% igaz, hogy jobb az S4 tudásilag. 3. Beats... már rég elmúlt április 1.

2013. aug. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

# 4

Beats fejest az vesz aki hülye, és látja, hogy drága, akkor biztos jó. Ugyanis eléggé trágyául szól, csak legfeljebb nem hallod.:)

Főleg, hogy egy Senheiser agybadugós füles 10x akkora élmény törtrész pénzért...:) Sőt Senheiserből van fejes is, ami jobban szól mint egy Beats.

2013. aug. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Osynho ***** válasza:
A kettő közül a HTC One-t ajánlom. :D
2013. aug. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!