Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung galaxy s3-ban a...

A Samsung galaxy s3-ban a multi window alap funkció?

Figyelt kérdés

A Samsung galaxy s3-ban a multi window alap funkció?

Mint pl a Note 2-ben



2013. aug. 7. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, az a Samsung saját kis továbbfejlesztett multitaskingja. Nagyon királyul néz ki! :D
2013. aug. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Azon gondolkozok, hogy veszek egy s3-at.

Szerinted megéri megvenni?

2013. aug. 7. 18:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp. K*va jó kis telefon! :) Nekem egyedül csak az anyaghasználata nem tetszik... a Samsung nagyon szereti ezt a teszkó műanyagot... Ha ezen túlteszed magad egy isten telefonod lesz!


De ha esetleg elfogadsz egy tippet: Hasonló bikaerővel van felruházva, és még olcsóbb is! Xperia SP! Én ezt vettem, ez nem gagyi műanyag, hanem fém! :) Bár ez "csak 2 magos, de 1,7-re van skálázva, Krait proci. Viszont a gpuja sokkal újabb, mint az s3-nak, ezért a játékok pl. jobban is futnak az SP-n!


Mindkettő isten telefon, átlag felhasználónak szerintem viszont elég a 4 mag. Az SP sem akadozik, villámgyors! ;)

2013. aug. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 magot akartam írni, bocsi. :)
2013. aug. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!