Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg nemsokára megszűnik a...

Tényleg nemsokára megszűnik a samsung a google és az android az apple bírága miatt?

Figyelt kérdés
és nokia tényleg csak nevetve nézi végig a samsung és az apple harcát?az apple végleg meg akarja szüntetni az androidot egy két év mulva ezt olvastam itt: [link]
2013. aug. 7. 14:23
 1/9 A kérdező kommentje:
*bírsága
2013. aug. 7. 14:25
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Mi köze a Samsungnak az Androidhoz azonkívül, hogy semmi?
2013. aug. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Dehogy szűnik meg. A Googlenek több pénze van, mint az Applenak. Ezek csak szavak. Nagyon nehéz teljesen tönkretenni egy óriás vállalatot (samsung), ami nem csak telefonokban érdekelt. Csinál hűtőt, tévét...stb. Ilyen ipari harcok mindig is voltak és lesznek, amíg kapitalizmus van. Nagy koponyák ülnek ott. Nem lesz baj!
2013. aug. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
A linkelt cikk 2012. májusi. Több, mint egy éves. Mindannyian élnek és virulnak.
2013. aug. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Ki az a hülye, aki elhiszi, hogy csak egy bírság miatt megszűnik két hatalmas cég és egy egész OS?
2013. aug. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok hü*e csak kíváncsí voltam és megkérdeztem
2013. aug. 7. 14:44
 7/9 anonim ***** válasza:
43%

De hülye vagy.

Ha nem lennél hülye akkor előbb gondolkoztál volna és csak utána kérdezel.

Ez láthatóan elmaradt.

2013. aug. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Ha megszűnik az Android akkor vele együtt szépen a Sony,HTC,Samsung,Huawei meg az összes többi androidos telókat gyártó cég is.Másodszszor pedig ez a cikk egy qrva nagy hülyeség.
2013. aug. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok hü*e ne engem hibáztassatok hanem akkor azt a roh*dt oldalt nem én találtam ki!!!én csak megkérdeztem hogy ez igaz vagy nem!
2013. aug. 8. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!