Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok ojan prograot androidra...

Tudtok ojan prograot androidra ami tenyleg az en ujjlenzomatommal nyitja ki a telefonzarat?

Figyelt kérdés
Eddig mar vagy 20at letoltottem de az osszes csak atveres volt.

2013. aug. 7. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14 évesen még ilyen naív vagy?
2013. aug. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
miert?
2013. aug. 7. 21:41
 3/12 A kérdező kommentje:
Van rendes is, honnan tudjam h mejik a jo mejik nm amig ki nm probalom?
2013. aug. 7. 21:46
 4/12 anonim ***** válasza:
butus.. a mai telefon érintőkijelzők nem képessek erre (még).. minden ilyen program csak kamu, látvány progi
2013. aug. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy az ujjlenyomatodat érzékelje a telefon, olyan hardver is szükséges. Egy közönséges érintőképernyő erre természetesen nem alkalmas, így az összes store-ban fent található ujjlenyomat olvasós alkalmazás csak mókázásra használható, mint az érintésre megtöltődő virtuális söröskorsók meg kólásüvegek és hasonlók.

Nem is nagyon tudok olyan telefonról, amelyikben van ujjlenyomatolvasó, ha van is, kizárólag speciális, ipari felhasználású készülékekben, amelyhez viszont szoftver is jár.

(Érdekesség: iPhone 5S-ről _pletykálják_, hogy lesz benne, de szerintem leghamarabb 6-osban jelenik meg. Apple ugyanis több, ilyen területen dolgozó vállalatot is felvásárolt az évek során, illetve nem egy szabadalma van ezen a téren.)

2013. aug. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Neked nem fáj amikor leírod hogy "mejik", egymás után ötször ? Nekem igen...
2013. aug. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A masodik hejett meddiget akartam ugy csinalsz mintha tokeletes lennel
2013. aug. 7. 22:57
 8/12 anonim ***** válasza:
Melyik nem pedig mejik... ez a lényeg
2013. aug. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát hozzád képest tökéletes az biztos...az egy dolog, hogy olyan szinten vagy, hogy 1. azt gondolod, hogy egy sima üveglap analizálja az ujjlenyomatod 2. letöltesz vagy 20 kamu appot, mindegyiknél ki szokták írni a leírásban (ha elolvasnád), hogy FAKE app, csak poénnak van, még a felhasználói véleményben is leírják, de 3. még magyarul írni se tudsz. És most ezt ne koronázd meg azzal, hogy elkezdesz káromkodni.
2013. aug. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

1. Kepzeld el h tudok irni csak nm mindenki olyan pepecs h belekot mas irasaba mert aztan muszaj tokeletesen irni

2. ez nm karomkodas

3. befejezheted a kommentelest!

2013. aug. 9. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!