Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért mondja mindenki hogy az...

Miért mondja mindenki hogy az Iphone 4s-nek kicsi a kijelzője?

Figyelt kérdés
Véleményem szerint épp az a normális méret.. minek járkáljunk olyan hatalmas tepsikkel?
2013. aug. 8. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért mert a legtöbb ember számára a 3,5" az 3,14csafüst.(Én is így vagyok vele,nekem az ideális a 4,7-6,0" terjed.)Nem élvezetes rajta bármit is csinálni.
2013. aug. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert barmok. A 4 col az ideális de a 3 is használható, az az èrdekes h a fos galaxy gióra, y-ra senki nem mondja h picik
2013. aug. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert tényleg kicsi. Az emberek többségének bejön a nagy telefon épp ezért van egyre több 4,5-5 colos.
2013. aug. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

és várok még válaszokat!

2013. aug. 8. 20:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert télleg kicsi én S3 használok de sokszor még ennek is kicsinek tűnik a képernyője
2013. aug. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
így van, nem tudom mért általánosítanak itt, meg hogy az emberek többségének nagy kell. dehogy kell. persze egy 4,7 hüvelykig én is elmennék, de tovább nem. volt már 4 hüvelykes telóm is ez előtt 2 is, és egyáltalán nem tartom azok után sem kicsinek a 3,55-öt. bár ez sokmindenből lehet. filmezni amúgy sem szeretek, netezni meg addig teljesen élvezhetetlen, tegyük fel út közben, ameddig az ország felén maximum 2,5G-s hálózat az elérhető, emellett mondjuk nincs egy korlátlan netcsomag. Ha én egy nagy kijelzőt szeretnék netezésre, akkor azt a 7-8 gigát is simán leforgalmaznám 2 hét alatt, ha mondjuk ezzel kiváltanám az itthoni gépet, ugyanis ezzel a lendülettel le is mondanám az amúgy is gyatra minőségű vezetékes netet, szóval wifi-s lehetőség sem lenne stb. szóval szerintem ez az ország nem tart még ott és tán soha nem is fog ott tartani, hogy én bárhol, bármikor, bármennyit netezzek. a többi átlagos használatra, játszásra akár meg szerintem teljesen mind1 mekkora a kijelző, hosszútávú játékra meg szerintem a nagyobb telefon még nem is annyira kényelmes. de ez az én véleményem. egyetlen negatívum, hogy iOS 7-ben néhány pixellel megnőttek az ikonok, ezért 4/4S kijelzőjén nem néz ki annyira esztétikusan, iPhone 5-ön jobban mutat.
2013. aug. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :)

És még mindig várok válaszokat !

2013. aug. 9. 10:53
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen megfelel az i4s mérete. Egy kézzel jól lehet használni, elfér a zsebemben, nem merül le 3 óra alatt a nagy képernyő miatt.


A gyerekek szeretik a péklapát méretű telefonokat, majd ha felnőnek visszatérnek a használható méretekhez.

A telefongyártóknak mindegy hogy jó vagy nem csak vigyék.


Játék meg film nem telefonra való, nem ez az elsődleges szempont.

2013. aug. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ez a komment most nagyon kellett.. vannak még normális emberek :)
2013. aug. 10. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!