Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 920, Hol találom...

Nokia Lumia 920, Hol találom a letöltéseket a telefonban?

Figyelt kérdés

A helyzet; Pár hónappal ezelőtt kaptam egy új telefont, Nokia Lumia 920-ast. A probléma az, hogy nem találom a letölteseket., ami alatt azt értem hogy, pl a mentett képeknél ott vannak a videók, de hovákerülnek a böngészőn keresztül letöltött mp3 fájlok? Segítsetek, már az idegbaj kerülget ettől :( Nem olyan egyszerű kiismerni, noha jó kis telefon, szeretem, imádom, de ez tényleg az agyamra megy....


Köszi előre is a válaszokat :)


18/L



2013. aug. 9. 04:22
 1/7 anonim ***** válasza:

bar en androidos vagyok, de szerintem kell egy file kezelo progi, es azzal keresd meg a download mappat, talan ott...

De makd felkelnek a winfososok aztán megmondjak konkretan :-D

2013. aug. 9. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, azt már milliószor próbáltam, sajnos mindegyik a saját programján belül kezelt fájlokat dobja csak ki,meg Online kell regisztrálni. Magyarul ami a telefonban van, nem fogja nekem mutatni. Kész káosz az egész x( XD
2013. aug. 9. 04:39
 3/7 b95 ***** válasza:

Bár nekem Windows Phone 7-es telefonom van (még), de én csak képeket tudok letölteni a böngészőből (akárcsak iOS-nél), melyek a képek app-ban érhetők el, illetve ha megnyitok egy .pdf-et, akkor az az Adobe Reader-ben lesz elérhető (persze ha fel van telepítve). Videókat és zenéket csak megnyitni lehet, menteni nem.


Valószínüleg ez a WP 8-ban is így van, mivel nem tudok róla, hogy másképp lenne, (persze lehet, hogy tévedek...)

2013. aug. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát én se tudok róla,a gyári böngészö nem enged lementeni semmit más oldalakról,föleg nem videókat meg ilyesmiket (youtube downloader meg ilyesmi igen)megnézni meghallgatni meglehet, ezek adatai az ideiglenes fájlokban tárolódnak (amit ajánlott törölgetni néha) de ha tévednék (mert nem töltöttem telón keresztül mp3at, csak youtube downloaderrel,) akkor a számokat próbáld megnézni a zenelejátszó "Ismeretlen" számai közt. de én ezt nem tartom valószinünek,szerintem nem menti igy le a fájlokat
2013. aug. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hááát az marha jó. 95 megabájtos zenére vártam wifin keresztül, míg letölti, majd kiirta az exploler, hogy megnyitás.( koppintásra) megtettem, meghallgattam, aztán eltűnt.... Azért köszönöm az infókat ! :)
2013. aug. 9. 23:29
 6/7 b95 ***** válasza:

töltsd le PC-n a file-t, utána kábellel rá tudod rakni a telefonodra US mass storage módban. (vagyis mikor „pendrive-ként használod”) ;-)

Ha jól tudom ezt WP 8-ban mindenféle szinkronizációs szoftver nélkül meg lehet oldani.

2013. aug. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
meg, eddig el is jutottam rég, köszi. Csak elég zavaró, mikor 2km-re vagyok az otthonomtól laptop nélkül, és egy zenét gyorsan le szeretnék tölteni. Ez előtt nokia X6-om volt, sokkal jobb volt a fájlok kezelési rendszere. Nem erre számítottam a Lumia-nál... :( Most is szenvedek, mert hiába teszem bele a zenét a "Ringtones" mappába, egyszerűen nem látja a fájlokat. Idegölő...
2013. aug. 12. 02:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!