Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy győződjek meg róla, hogy...

Hogy győződjek meg róla, hogy eredeti az iPhone?

Figyelt kérdés
Személyesen nem tudom megnézni, használtan vennék. Egyelőre keresek. Esetleg a hátulján a kódsort irassam le vele?
2013. aug. 9. 06:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyértéjű dolgot mindíg személyesen veszünk át. Attól, hogy mutogatbak egy eredeti iphone-t még kaphatsz féltéglát a csomagban.
2013. aug. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
így van. csak személyesen. persze nem mindenki csaló, de ha postán kéred, akkor 80%, hogy átvágnak, ha nem is egy nem eredetivel, akkor egy üzemképtelennel vagy netán letiltottal, és akkor lesz egy drágább iPod-od.
2013. aug. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem. Személyesen nem tudom sajnos átvenni, világvégén lakom, közelben nincs eladó használt.


IMEI, FCC ID, IC ID kódokat leellenőriztem, valósak. Nevét, címét, telefonszámát tudom az eladónak, ha gebasz lenne akkor mennék a rendőrségre azonnal.

2013. aug. 9. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!