Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem nagyon láttam még IPhone...

Nem nagyon láttam még IPhone 4s-t közelről, a kezemből. Szeretnék venni most egyet. De honnan tudhatnám hogy eredeti-e? Mit nézzek rajta először meg? Néztem a többi ilyen kérdést, de nem nagyon értettem őket.

Figyelt kérdés
Köszönöm!:)
2013. júl. 1. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megfogod, és érzed, hogy minőségi. Az anyaghasználat kiváló, elül-hátul üveg, oldalt fém (nem oylan fos minőségű mint a samufosé, és talán még jobb is mint a sony és htc csúcskészülékei). A rendszer nem akad meg, az alkalmazások egyből, azonnal, rögtön és gyorsan indulnak, nem kell kb. semmire se várni. A kijelzőjén egy pixelt sem láthatsz, és az érintő panel válaszideje rettentően alacsony, szóval ha szép lassan húzod rajta az ujjad, akkor a kép is pontosan követi azt, nem marad le. Ettől még simább az egész rendszer. A gombok nyomáspontjai közel tökéletesek, és az egész telefon egyensúlyban van.
2013. júl. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Biztos helyen vásárold meg, megbízható forrásból és biztos nem kapsz hamisítványt.
2013. júl. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1. Válaszadó! Mi történik ha elejtesz egy Iphonet? Összetörik! Anyaghadználat ide vagy oda nem védi meg a telefonod. Utálom mikor a vezető mobil
2013. júl. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Gyártót szapulják.
2013. júl. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#3/4

A vezető gyártó alatt a samsungot érted gondolom. Hallottad e már azt a mondást, hogy a mennyiség nem minőség?

2013. júl. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezzel azt akarod mondani, hogy a több száz millió vásárló idióta, hogy Samsungot vett!? S te hallottad azt hogy szarból nem lehet megélni? Továbbá ha már itt tartunk, azt tudtad hogy az Iphone másolja az androidot? Googlezz rá nyugodtan!
2013. júl. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne forgasd ki szavaim. Egy szóval nem írtam, hogy a samsung vásárlók hülyék. Jelenleg is egy samsung tv -t (amit monitornak használok) bámulok.

A másolgatós állításodra pedig: Melyik volt előbb, ios vagy android? Na ugye... De ahogy szokták mondani, jótól lopni nem bűn. Egyébként, nem azt írtad, hogy az apple másolja a samsungot, hanem hogy az androidot. A droidra pedig egy rossz szót nem írtam. A htc one és az xperia z -t még dicsértem is. Mind2 nagyon jó telefon. Az s4 is - lenne, ha nem egy 0 anyagminőségű, komolytalan, gyerek telefon szerű megjelenése lenne. Ha kapott volna egy egyedi kinézetet, nem ezt az 1000x lerágott "szappantartó" stílust, és esetleg egy fém házat elgondolkodnék a vételén (+ a samuledet sem szeretem, de egy fém házért elfogadnám).

2013. júl. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utaltál rá: a mennyiség nem minőség. Ezért kérdeztem. Ott a kérdőjel. Ha négyszögletes lenne az zavarna. Van egy egyedi formája. Miért zavar az téged? Te az anyaghasználatba kötöttél bele. Mindkettő telefon ugyanúgy sérülékeny. Ergo mindegy milyen anyagból készül. Jól vannak összerakva.
2013. júl. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem érted. De nem folytatom veled a vitát, mert felesleges.

"Hülyével vitatkozni olyan mint galambbal sakkozni. Minden bábút felborít, rászarik a táblára majd vigyorogva ugrál és örül hogy Ő nyert!

2013. júl. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A mennyiség nem minőség. Félre érteni nem lehet. Az egyedi, általad szappantartó stílus nem tetszését szintén nem lehet félreérteni. Leszóltadaz anyag ffelhasználást. Ez megint félreérthetetlen. Nem barátom. Vitát vesztettél s így menekülsz. Ez psychológia
2013. júl. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!