Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Tipo. Van még...

Sony Xperia Tipo. Van még akié megbolondult?

Figyelt kérdés

Pár órája megőrült a telefonom, minden előzmény nélkül, azóta sem jobb. Először csak nem reagált az érintőképernyő, párszor újraindítottam, de semmi. Már a nevemben akart mindenfélét megosztani a facebookon, meg módosítgatta a beállításait, úgyhogy ki kellett kapcsolnom.

"Szerencsére" még nincs egy éves, talán garanciával megcsinálják, csak kíváncsi lennék, hogy másnak is volt-e ilyen probléma a telefonnal.


És kérlek ne írja senki, hogy milyen szar az a telefon meg stb... nekem csak egy kicsi és gyors telefonra van szükségem, 50ezer forintot sem vagyok hajlandó adni egy telefonért, nem hogy 200at. Minden megvan a Tipo-ban amire NEKEM szükségem van.


A válaszokat előre is köszönöm.



2013. aug. 9. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem akkor produkált ilyet a telefonom, amikor töltőre csatlakoztattam, amint leszedtem minden jó lett.

Ha van rá garancia, használd ki! :)

2013. aug. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem szokott ilyet.
2013. aug. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, leadtam, 10 nap múlva hozzák, és meglátom mi volt vele.
2013. aug. 11. 21:56
 4/7 anonim válasza:
Nekem tipom van. Eddig tökéletesen működik. Van néha, hogy nem azt akarja amit én, ár én nagyon használom ..:) Olyankor a ki-be kapcsolás tökéletesen használ. Remélem jó lesz a tiéd!
2013. aug. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Rentai válasza:
Nekem is nagyon hülye:( Sajnos ott tartunk, hogy lehet újat veszünk...
2013. aug. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én amikor megvettem, azt hittem egy jó kis telefont kapok a pénzemért cserébe, és nagyot csalódtam. Bár az általad említett probléma nálam (még?) nem jött elő, de van, hogy telefonáláskor látom, hogy a másik fél felveszi, de nem hallok semmit, van, hogy nekem kell a telefont felébresztenem, hogy ő ébresszen fel engem, stb. Legszívesebben tovább is passzolnám, ha nem kéne még mindig a részleteit fizetnem.
2013. aug. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az az érzésem, hogy már nem is érdemes beruházni komolyabb telefonokba. Azelőtt 3-4 évig simán bírták a telefonjaim, pedig ütöttem-vágtam, és nem is azért cseréltem le őket, mert bármi bajuk lett volna, csak ugye az újítás miatt.


Mindenkitől azt hallom, hogy nem tudnak mit csinálni, egyszerűen tönkremennek a telefonok fél éves használat után (de könyörgöm márkától függetlenül minden új telefon?).


Semmi minőség nincs a mai tömeggyártott telefonokban.


Vissza az én telefonomra, most küldték az SMS-t, hogy legyek türelemmel, mert az általuk mondott határidőre még sem lesz kész...

2013. aug. 25. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!