Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia L kérdések?

Sony Xperia L kérdések?

Figyelt kérdés

Hogyan kapcsolhatom be a zseblámpát?

Játékokat nem találtam csak az áruházból tölthető?

A kijelzőre tanácsos fóliát tenni vagy elég ha tokot veszek hozzá? Előre is köszi, megy a zöld kéz minden hasznos válaszért!


2013. aug. 9. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:

1. kérdés: Zseblámpát play áruházból tölthetsz le

2. kérdés: Ha találsz (play áruházon kívül) .apk kiterjesztésű fájlokat akkort azokat egy file manager segítségével felinstallálhatod. Így lehet játékot leszedni playen kívül

3. kérdés igen a kijelzőre tanácsos fóliát tenni. Enyémen tok és fólia is vanés a fólia már karcos pedig csak fél éve van meg.

4. kérdés köszönöm a zöld kezet a hasznos válaszért :D

2013. aug. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, hát a gyári fóliát leszedtem mert már eleve ronda volt de akkor ezek szerint érdemes lenne tenni rá. pedig normál használatban karcálló a kijelző elvileg nem?
2013. aug. 9. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, az elöttem szóló nagyon jól megfogalmazott mindent, de a képernyőre már csak azért is érdemes fóliát tenni, mert nem GorillGlass van benne, hanem csak egy sima "karcálló" panel.Egyébként az apk.mania.com weboldalról olyan játékokat szedhetsz le, ami a play ruháza fizetős.
2013. aug. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, az elöttem szóló nagyon jól megfogalmazott mindent, de a képernyőre már csak azért is érdemes fóliát tenni, mert nem GorillGlass van benne, hanem csak egy sima "karcálló" panel.Egyébként vannak olyan weboldalak ahonnan ingyen szedhetsz le olyan játékokat amik play áruházba fizetősek, linket azért nem tok adni mert nem engedi a gyk.
2013. aug. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hú köszi akkor veszek rá feltétlenül
2013. aug. 9. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!