Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem meg?

Melyik telefont vegyem meg?

Figyelt kérdés

Apple Iphone 4S, Samsung Galaxy S3 vagy Samsung Galaxy S4?

Az Iphoneról azt hallottam, hogy nagyon könnyen törik, ha véletlenül elejtjük és az néha velem is megtörténik. Viszont az android operációs rendszert nem részesítik előnyben sokan (Samsung). Melyiket választanátok?

Ár max 150k ft



2013. aug. 9. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Nemtudom te hogyvagy vele...Az almára sokat ráfizetsz a márkánévre...és még bele is van harapva abba a bizonyos almába...a samsungok pedig mind ugyanúgy néznek ki...én inkább valami htc one-t vagy sony xperia Z-t vennék..de ez csak ez én véleményem, a döntés tiéd..nem én fogom használni hanem, te, én csak tippet adtan nit érdees még megnézni...


UI:az SGS4 csalt a gyorsaság teszteke....

2013. aug. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez a 3 teló közül én az adataik alapján az S4-et választanám!
2013. aug. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Samsung egy fos! Hát milyen műanyagból van a hátlapja? Ha androidot akarsz, akkor Sony Xperia Z, sokkal minőségibb gyártó a Sony mint a samsung, vagy iPhone 4S!
2013. aug. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
felsoroltál egy 2011-es, egy '12-es, és egy '13-as telefont. szerinted?:)
2013. aug. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#2-nek üzenném, hogy ez a műanyag nem szimpla műanyag. Ha egyszer lesz a kezedbe egy s3 vagy s4 de akár s2 nyugodtan nézd meg hogy mennyire hajlik a hátlap. A sima műanyag eltörne. Ez viszont nem törik. Ennyit a fos kijelentésedről.
2013. aug. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok! #5-ös, ha nem vetted volna észre, Samsungot ajánlottam, úgyhogy nem tudom miért jössz azzal, hogy ilyen meg olyan a hátlapja, mikor 1 a véleményünk! Ezt úgy írtad, mintha valami teljesen más, fos márkát ajánlottam volna a kérdezőnek!
2013. aug. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, elnéztem a számot.
2013. aug. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3#-nak üzentem.
2013. aug. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!