Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy: Nokia Lumia 1020, Iphone...

Zsolt Photography kérdése:

Egy: Nokia Lumia 1020, Iphone 5, Samsun Galaxy S4 közül emlőiket választanátok?

Figyelt kérdés

Fontos, hogy ne márka szerint döntsetek hanem alábbi kategória szerint: teljesítmény, fényképező funkciók, kinézet előre is köszönöm várom válaszotok :)

ui: befolyásolja hogy melyiket vásárlom



2013. aug. 9. 18:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
33%
Fényképező funkció alapján egyértelműen a Lumia 1020.Kinézetre HTC One :DD
2013. aug. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 b95 ***** válasza:
53%

Ha fontos a kamerázás akkor a Lumia.

A teljesítmény tökmindegy, mivel a rendszer sebessége nem feltétlen ezen múlik. Ebben szintén a Lumia az első szerintem.

2013. aug. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 b95 ***** válasza:
61%

A HTC One tényleg elég szép!

ráadásul stabil is, ha lehet hinni a fórumoknak.

2013. aug. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%

Off:


Én inkább az asszony "emlőit" választanám, ha nem fontos a márka:DDD

2013. aug. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Fő szempontok előre is köszi más telelfonok is versenghetnek :)

kijelző,processzor,kamera,op.rendszer,felhasználó felület,üzemidő és hogy mi ért azt választanátok

2013. aug. 9. 19:10
 6/25 anonim ***** válasza:
29%

Én az s4-et.


Csakis a nyíltabb rendszer miatt.

2013. aug. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 b95 ***** válasza:
83%

kijelző: bármi, ami nem PenTile Matrix-os elrendezést használ, és 250 PPI vagy afeletti.

processzor: tökmindegy, mert (főleg a felsőkategóriában) nem ezen múlik a telefon sebessége.

kamera: Itt nem a megapixel a fontos, hanem az érzékelő mérete. Ezt sajnos nehéz összehasonlítani, érdemes teszteket olvasni, ott szoktak lenni tesztfotók.

felhasználói felület: izlés dolga. Én a Metro UI-t szeretem, de van akinek a Sense jön be.

üzemidő: gyakorlatilag mind egyforma: 1-2 nap.

2013. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
13%
Én a lumiát olyan akamera hogy hátlapként ezt ráteheted [link] és abba a hengerbe bele lehet dugni egy álványt ami itt a másik üzibe a kép de lehet hogy csak úgy tudod megnézni őket ha be ütöd a Googleba föllülre tudod a www. Os ba meg még jó a többi sima hátlap is rá azért szeretem még és mert nekem is lumia 620-am van meg a wp rendszer amennyire fikázzák szerintem jó de most még mialapján döntik el hogy rossz?
2013. aug. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
27%
Bocs hogy kicsit érthetetlenek a válaszaim na de itt a kép [link] egyébként ne Figyelj arra a WWW. Os izére mert csak a kékkel írt szövegre kell rálépni és ott a kép remélem Segítettem szia
2013. aug. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
Ó bakker nem jól másoltam be a képet na mindegy ott van a telefon egy ilyen kis tartón remélem megtalálod szürke színű
2013. aug. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!